Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (68)


Recommended Posts

salut

 

Pfuuuui, Eliana, felicitari micutei!!! La fel am descoperit si eu ultimii dinti ai lu vizigotu, cand ne-am intors de la munte si m-am uitat accindental in gura dumnealui, iesisera de multisor... Am vizionat pozele, ce radea Elena,sa n-o recunosc ....

Aissa, Ramona, si eu am cani de la Bfree si nu au fost probleme... drept ca nu le-am tinut deloc nefolosite.

 

Mina si

Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati

din:09.09.2004

http://community.webshots.com/user/vizigotu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mina

Ce radea Elena,sa n-o recunosc ....


id="quote">id="quote">Ti-am zis ca mai si rade uneori... acum am adus si dovezi [:D]Dar ca azi n-a ras niciodata... si la persoane pe care nu le mai vazuse...Am vizionat si pozele voastre... reprezentative... dar cam putine... mai vroiam... ca eu pe astea le stiam.Normal, uitasem ceva mai devreme... cana Bfree... si noi avem cani Bfree si n-am avut probleme, dar au fost folosite zilnic... Elena nu ma vrea sa bea nimic decat din cana din asta... Iar legat de largit tetina in Y... a noastra s-a largit in asa hal ca a ajuns taietura Y-ului pana in margine de tot, dar nu avem probleme, ca stie sa bea si asa, nu se ineaca...Uite cum bantui pe forum la ora asa... si n-am cu cine sa ma conversez...

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A... inca ceva... Mihaela maine dimineata mergem in IOR, noi (adica eu si Mina... si copiii eventual) speram ca pe la 7 sa iesim din casa... deci pe la 7:30 ar trebui sa fim acolo... La locul umbros [;)]Sa nu zici ca nu ti-am spus... [pup]

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyane,Mina id="red">- nu am putut sa vad pozele pt ca imi apare Service Temporarily Unavailable .Sper sa mearga mai tarziu.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi aseara am fost in Tineretului.

A treia repriza de ploaie ne-a prins exact cand voiam sa coboram din masina.Am asteptat cumintei sa se termine si apoi am stat pana la 10 in parc.Ce bine a fost dupa ce s-a racorit!

Loreema a insistat sa mearga prin iarba,asa ca s-a facut ca un purcelus pana la pampers,era numai noroi,A zis tati ca nu sunt normala.El nu a mai vazut-o asa murdara niciodata.

Si ca sa fie tacamul complet dupa ce a obosit fata a vrut la tati in brate. Asa ca am venit acasa cu 2 purcelusi, pt ca tati nu a avut rabdare sa sterg fata intai,ce,sa planga fata lui ?????

 

Aissa - azi mergi in Sebastian sau in Carol???id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt uituca rau de tot![bang][bang][bang]

Cui am promis reteta pt caderea parului?

Am aflat reteta dar nu mai stiu cui sa o trimit.id="purple">[bang][bang][bang]

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, i-ai promis-o Georgianei, daca ma mai duce pe mine capul....

Cat despre iesit afara acum ma pregatesc, dar nu stiu daca merg nici pana in Sebastian la cat de cald este. Si in Carol nu am cum sa ajung pentru ca aseara am spalat carutul si trebuie sa ies cu ala mare pe care singura nu pot sa-l urc in tramvai (nici nu stiu daca incape ca nu am incercat....). Asa ca ies pe aici, prin jurul blocului.

Fetelor, m-am gandit ca totusi, chiar si nefolosita, nu e normal sa faca asa, ca o igrasie, cana aia. Mai ales ca va spuneam am o droaie de biberoane, dar la nici unul nu s-a intamplat asa ceva. Cine stie...

 

Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">id="right">

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God id="purple">
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa si Liliaid="red"> multumesc de raspuns ma duc sa ma documentez.

 

Suntem un pic suparici ca scumpa mea socrela trece peste ce spun eu si las' ca copilu' trebuie sa incerce de toate asa imi vine sa o parui acum sper sa reusesc sa nu o las singura cu ea ca cine stie ce ii mai da sa manance.

Intradevar dupa cum stiti pitica mea e mai manechin dar asa e ea ce p[ot sa fac de mancat mananca dar nu se prinde sa ii bag cu furtunul?

 

Felicitari Alessioid="blue"> pt primii pasi noi am reusit si stam putin mai bine singure in picioare insa atat si Eleneiid="red"> pt dintisori noi stirbe in continuare.

Deocamdata noi stam in oras aici la Piatra Neamt dar vrem sa ajungem si la tara unde e tare frumos insa suntem fara masina ca sau incurcat itele nu mi-a ajuns masina ca am primit de la sot o bibie si mai trebuie sa astept aproape o luna asta e si vine tati sa o aduca pe cealalta asa ca o sa fim plimbarete.

 

O sa pun si eu poze de aici insa nu le-am descarcat hai ca imi fac curaj.

 

 

 

 

 

[foto]Danina [zana] Diana - strengarita familieiid="red">

PAULA - DIANA[foto] NOI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...