Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (68)


Recommended Posts

Mai, mai ce harnicute ati fost voi in ultimul timp. Am lipsit si eu 2 zile si am avut o gramada de citit.

 

Pufymic, felicitari bazucului pentru mers singurel.

 

Eliana, felicitari Elenitei pentru dintoci.

 

Ana, cum ati reusit voi sa mergeti fara AC pe caldurile astea?

 

Am fost si noi plecati la tara, dar a trebuit musai sa mergem cu AC pentru ca altfel muream de cald. Si asa AC a fost data foarte putin si credem ca murim de cald. Am avut o senzatie foarte naspa cand avem o mana rece si una transpirata, cea rece fiind in dreptul AC-ului.

Alexuta mea a fost putin maraita pe drum, dupa ce s-a trezit dar pana la urma a fost bine. Cred ca s-a mai obisnuit si ea cu masina. Inainte sa plecam am fost sa luam scaunel de masina, si tare bine am facut cu nu stiu cum ne-am fi descurcat fara el. Am luat unul care are 3 pozitii si e super….sunt multumita de el.

I-am facut bebelinei baita in bazin afara si a fost foarte incantata. Pacat ca am uitat aparatul acasa si nu am avut cu ce sa facem poze. Am facut cateva cu telefonul, dar nu au o rezolutie asa buna.

 

Gata, ma duc sa ma uit si eu la poze mai noi ca multe mai am de vazut.

 

Ramona, unde ziceai ca a plouat ieri? In Bucuresti? Ca la noi nu a plouat deloc, doar a tunat de cateva ori dar de plouat pauza.

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hehe am vazut pozele cu scumpicelele Loreema si Alexandra. Scumpice foc mai sunt. Ce bine ca ati reusit sa va intalniti. Daca va mai intalniti in weekend poate, cine stie, o sa venim si noi....daca ne primiti[flo]

 

Ana, ce scumpicel a Stefan si ce joaca pe el in nisip. Ce fain ca poti sa il scoti in curte sa il lasi sa se balaceasca.

Ce as fi vrut si eu sa o pot lasa mai mult sa se balaceasca ca tare mult i-a mai placut cand am fost la tara.

Pacat ca am stat putin.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce calduraaaa

 

baiatul meu a inceput sa se ridice in picioare pe canapea, este asa de incintat de noua figura incit vrea sa o faca tot timpul. Eu as vrea sa mearga in 4 labe dar nici gind ... el vrea ca soldatii pe burta.

 

Am citit horoscopul copiilor, da, la mine se potriveste in mare.

 

O sa incerc sa pun niste poze ..

 

Am citit ceva ceva din urma dar mai am de citit

 

Monica Robert (09.01.01) si Razvan (10.09.04)

http://community.webshots.com/user/frosa2003

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai pus citeva poze in albumul 9+, sunt amestecate vacanta , acasa, pe drum ...

 

A ... am uitat sa va spun ca baiatul meu mare a fost la stiri la proTV simbata (cred), l-au filmat la gradinita .. au vazut mai toate cunostintele noastre in afara de noi pt ca nu stiam in ce zi o sa-i dea.

 

Monica Robert (09.01.01) si Razvan (10.09.04)

http://community.webshots.com/user/frosa2003

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, dupa ce am vizionat poze cu fetite am zis ca tre sa ma uit neaparat si la baietei.

 

Asa ca m-am uitat la pozele vizigotului. Mare scumpic nazbatios, se vede din poze.

 

Frosa, felicitari pentru aparitia TV a lui Robert.

Ce frumos se joaca baieteii amandoi. Mi-a placut tare mult poza in care se uitau unul la altul.

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ELIANA, super tunsoarea ta. Si eu am fost asa scurt dupa ce am nascut si ma bate gindul sa o fac din nou, dar a fost ma simpla, it sta foarte bine.

Am vazut pozele cu Elena zimbitoare, e asa de frumusica!!! tare tare scumpica e!!

 

Si pe baietii tai, i-am vazut, FROSA, sunt flacai adevarati, si Razvan e asa blondut!!! Asa a fost si Robert, sau Razvan seamana altcuiva?

Si mai am o intrebare, sper sa nu te deranjeze. Vad ca Robert doarme cu degetul in gura. E o coincidenta sau e un obicei. te intreb, ptr ca si Amelia mai are obiceiul asta sa stea cu degetul in gura si ma intreb daca nu o ramine un obicei cind va mai creste.

Daca te deranjeaza intrebarea, igonor-o si scuza-ne de indrazneala....

 

 

RAMONA, stii de ce nu am ajuns in parc?

Ca tati al nostru a " binevoit" sa bea bere cind nu am fost noi pe faza... [blabla] asa ca... a tr sa stam acasa...iti dai seama ca eram suparata foc...

Si ce ma mira ca desi in Tineretului a plouat, aici nici pic, poate noaptea doar ca pina sa ma culc, nimic....

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, fetelor,

 

Mada, Mina, am vazut si pozele voastre. Ce mare pare Ilinca si Vizigotu' se vede ca e baiat de actiune.

Noi am fost la controlul de la 9 luni si eu nu mai inteleg nimik. Alma se pare ca a ramas exact la fel de mare si la inaltime si greutate ca acum 2 luni, chiar daca ea papa foarte bine. Doctorita a zis ca nu e nimik in neregula cu ea, ca exista perioade de stagnare si la bebei, deci ar fi normal, dar eu ma tot stresez ca ar fi ceva in neregula. Domnisoara e rosie in obrajori, e activa, vesela, face nazbatii, e smechera, deci nu as avea motive de ingrijorare. La capitolul capacitati psihomotorii e tot inaintea multora (cel putin de pe aici[:D])Tati nostru face acum misto de mine ca poate pana la urma ramane mica ca mine si nu mai se face inalta ca el, cum credeam noi la inceput.Auzi la el: Alma ar fi cica "clona piticului imbunatatit" (adica eu[:D]).Si totusi am un mare semn de intrebare: cum de i-au ramas mai toate hainele de acum 2 luni mici daca ea nu a crescut? Oricum, sanatoasa sa fie si vedem noi la urmatorul control cam ce si cum.

Revin mai incolo. Acum a venit cineva sa repare PC-ul celalalt, de sus din birou si trebuie sa il asist. O zi buna si pupici,

 

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

[iepu][foto]cele mai noiid="teal">

 

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, MINA, cum am putut sa uit sa mentionez ca am vazut poze cu vizigotu... au flacauu mare deja, ce mai. Cel mai interesant a fost cind de la ultima poza am trecut la prima.. Doamne ce se schimba copiii astia.

 

Bineinteles ca am vazut si poze cu Stefan, asta zilele trecute, dar am uitat sa mentionez ca ANA are un baiat pe cinste, si pare mai mare decit virsta lui.. sau poate pare de virsta lui, dar nu stiu eu cum arata bebe la un an fara ceva :P

 

 

Parca am mai vazut ceva poze, dar nu mai retin la cine...

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ellen id="red">– In Berceni a plouat in 3 reprize.Si a plouat destul de bine.

De primit va primim dar nu cred ca mai avem sanse in we pt ca de obicei tati e acasa si vrea fetele numai pt el.Acyum a fost o exceptie pt ca au avut o lucrare f importanta si a vrut sa fie acolo sa fie sigur ca va fi executata cum trebuie.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...