Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (68)


Recommended Posts

Geo, drum bun si vreme buna!

 

Merci la toata lumea pentru felicitari. Crismir felicitari si tie:) eu sunt a doua oara sofer, eram si in ro. dar nu eram buna pentru aici:( Adevaru-i ca-i un pic diferit.

 

Noi nu ne laudam cu nimic nou, doar ca ne-a crescu acum 3, sapt. primul dinte si al doilea nu se da nicicum crescut:) A mai avut cineva asa pauza intre dinti?

 

Ma duc ca palnge de-i sare camesa:)

 

 

 

Timea si Mara 10 sept. 2004 si bb2 DPN 22 feb.2006

http://community.webshots.com/user/timea2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by georgiana.david

Imi fac bagajul, plec la mare! Ma bucur ca un copil mic de aceea am intrat ca sa va spun si vouaGeo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004) http://community.webshots.com/user/giorgios72


id="quote">id="quote">[b]Distractie placuta!!!id="size6">[/b]id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by timea

[Noi nu ne laudam cu nimic nou, doar ca ne-a crescu acum 3, sapt. primul dinte si al doilea nu se da nicicum crescut:) A mai avut cineva asa pauza intre dinti?Ma duc ca palnge de-i sare camesa:)Timea si Mara 10 sept. 2004 si bb2 DPN 22 feb.2006http://community.webshots.com/user/timea2004


id="quote">id="quote">La noi a fost o pauza de 1 sapt intre primul si al doilea dintisor si apoi inca o pauza de 3 luni pana la al treilea dintzuc.id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor , daca a-ti vedea-o pe Lori cum se chinuie sa manance dintr-o nectarina aproape cat doi pumni ai mei de mare, ii acopera aproape toata fata,abia mai vede , dar nu se lasa.

Am muscat eu de 2 ori din nectarina si mi-a cerut-o ea,i-am dat-o sa vad ce face cu ea si nu pot sa i-o mai iau din mana de 10 min.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aissa Se vad foarte tare 3 liniute si mai putin a 4-aCristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
[foto][/right]

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God id="purple">
id="left">


id="quote">id="quote">

CRISTINA, dar ai pus degetul, ca si la Amelia asa se vedea, dar daca inteapa, asta e, i-au iesit dintii.

Iti spun asta ptr ca nici eu nu credeam ca astia sunt dintii si ii tot incercam si intepau.... Desi cred ca ai fi stiut si tu...

 

Sper sa ii treaca cit mai repede[pup][pup]

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am cam tinut-o la regim si seara a facut mai pastos, sper sa tina, febra nu a mai facut.

Este insa ft maraita, dar ce credeti ca mi-a zis ortopedul: tu cum t-ei simti cu citiva cm grosime pe tine si pe asa o caldura...

 

DANYCE, pe mine nu m-a deranjat deloc chestia cu poza. Dar aia e o coincidenta ft interesanta. Prima data am zis: ia-n te uita pina s-a incarcat poza, s-a dat Alma jos din fotoliu[:D]

 

TIMEA SI CRISMIR, felicitari ptr permis. Mai, de cind vreau si eu sa ma apuc... si tot aman. Tr sa imi fac timp cit mai repede ca mie imi place la nebunie sa conduc

 

ANA, ce te invidiez ca il scoti pe Stefan afara in cadita...

 

MIHAELA – felicitari pt pasii Alexiei si zici ca vorbeste intr-una? Parca nu demult te plingeai ca nu vorbeste nimic, acum recupereaza cred.

 

DISTRACTIE PLACUTA celor plecati sau care sunt pe picior de plecare

LA MULTI ANI, ANDREEA

La multi ani bebelusilor de azi.

 

Pupici

Ia sa vad ce mai e de raspuns :)

 

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, am uitat( RAMONA, sa nu crezi ca vreu sa te intrec la scris, dar acum mi-au adormit copiii si am si eu nitel timp.

Deci,

1. care Vanish e mai bun, ca ma duc azi la magazin: praf sau lichid?

2. Care din voi stie un produs de curatare ideala si rapida de curatat cratite si in special tava de la cuptor pe exterior( intelegeti la ce ma refer, se pune pe ea asa pete negre si CIF, AXION, nu mi-au fos de nici un folos...id="red">

 

 

Da, si cred ca din cauza caldurii, am apucat sa ma cercetez si am descoperit un nodul ( ca o fasole mai mare asa) pe linia de la operatia de cezariana si unul la umar( ala mai vechi stiam ca apare si dispare) si plus la asta de dimineata am o durere in partea de jos.

 

Eu deja ma si vad murind.... Abia astept sa ajung la doctor....ce-o fi cu nodurile alea?

.. Parca nu am iesit la soare de unde asa idei.... nu stiu...

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...