Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (93)


Recommended Posts

CARMEN AM VAZUT TZUCURICA.....O FRUMUSETE DE FARA.IMI PLACE FOARTE MULT PATUTZUL IN CARE STA.

 

CARMENUTAA, SA-TI TRAIASCA MATEIUTU.CHIAR CA ATI AVUT PERIPETII NU GLUMA LA ANIVERSAREA ANISORULUI....

SARCINA USOARA!

 

AM 2 SOMNOROSI IN CASA....II MAI LAS PUTIN SI DAU TREZIREA SA IESIM SI NOI ASTAZI PE AFARA.

 

SCUZATI SCRISUL DAR NU MA PRICEP PE LAPTOPUL ASTA SA SCHIMB CARACTERELE [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 164
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[bum] LA MULTI ANI !id="size4"> id="red"> [bum]

 

DAN MIHAIid="blue">, ANDREASid="blue">, DANIELA CRISTIANAid="red">, CRISTIAN CODRUTid="blue">

 

Sa cresteti mari, sa fiti sanatosi si fericiti ![pup]

 

Carmen - [pup] tzucurica cu ochi frumosi si pe mama ei. Cum e fara Ionut ?

 

Olivia - cum e? Esti bine?

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim muuuult pt. urari![pup][pup][pup]

Azi Codrut a implinit un an si nu imi vine sa creeeeed!

I-am organizat acasa o mini-petrecere, in gradina, cu zeci de baloane, coifuri, trompete si ne-am straduit sa nu fim tristi.Acum saracul este fara mot; au ramas buclele de la spate si maine il duc la tuns. Sa va spun ce a ales de pe tava: pix, carte si stetoscop!!!!

Cand o sa reusesc sa pun pe net pozele, va spun!

Olivia, pai nu e bine ca nu ai dureri???!!!! Sa te refaci repede si bine![flo][flo][flo]

Va pupam pe toti si va iubim![pup]

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Danut !!!![s]

La multi ani Andreas!!![s]

La multi ani Uka !!!![s]

La multi ani Codrut !!!![s]

sa cresteti mari , sanatosi si frumosi !!!!

Ohooo , La multi ani Olivia [s]...sa va dea Domnul tot ce doriti !!!

si ma bucur ca esti bine ...[pup]..refacere rapida si fara dureri !!!!

Felicia , bine-ai revenit !!!!

Carmenutaa si Ochi Verzi va doresc sarcina usoara in continuare ...

am vazut-o si pe Ilinca ...ce frumoasa e !!![pup]Carmen !!!sa-ti traiasca !!!

Adina [pup]..si sa dea Domnul sa vezi cat mai repede luminita de la capatul tunelului ...

 

nu mai stiu ce vroiam sa zic ...

noi acum am aterizat de la munte ...Doamne ,cat e de cald aici ...

ne-am simtit fff bine acolo ..ieri pe vremea asta stateam pe terasa camerei cu patura pe mine ptr ca mi-era frig ...

este super la Moeciu ..ziua era cald intr-adevar dar stateam in foisor ..dar dupa amiaza , seara si dimineata era atat de bine ..nu as mai fi plecat de acolo ...

si am avut o camera imensa cu 3 paturi in care ne-am lafait ...ce mai super conditii !!!!o sa pun si cateva poze mai tarziu ...

am nimerit pana la urma si la mama cozonacilor (Andreea[pup]) ..era sa ne rupem masina pana acolo dar a meritat ..este f frumoasa zona si oamenii sunt f draguti ...

mai , ma duc sa fac un dus si ma intorc

pup

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragutele mele si LA MULTI ANI sarbatoritilor din week end!!!! [s][s]

noi acum ne-am revenit din petreceri, a fost super frumos, iepurele s-a distrat de minune. dimineatza au fost piticii si o gramada de prieteni de ai nostri, a primit 2 saci de jucarii si unul de haine, a mincat de i-a speriat pe toti. dupa-amiaza taiat de motz, restauratn, iar mincat, iar tort. ce mai, ditai nebunia. aveti aici pozele ca dovada: http://community.webshots.com/user/bumbilica

de pe tava a ales, in ordinea numerelor de pe tricou: cheile de la masina (care erau la celalalt capat), card-ul, si apoi pixul. dupa aia a pus mina pe pieptene si era ff fericit!!

vorbiti de caldura??? azi-noapte la 12 in mamaia erau 30 de grade, masurate!

din pacate nu am apucat sa vad poze dar incerc maine.

eu de maine incep munca asa ca daca nu va dau binete de dimineatza inseamna ca au navalit astia pe mine!

va pupam si va dorim o noapte racoroasa si o saptamina super!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Seara,

 

desi nu am mai scris de cam multisor sa stiti ca va citim. La multi ani tuturor bebeilor care au implinit luni si copilasilor care au implinit un anisor!!!!uper dulce este

 

Ne-am intors si noi acum de la munte, tare bine a fost. Simona, v-am reperat acum dupa poze, v-am vazut la cheile gradistei!!! Super dulce este Luca, ii statea asa bine astazi in portocaliu....eu initial am crezut ca este fetita.

 

promit sa revin si cu poze

 

Oana si Daria Andreea (17.07.2004)

http://community.webshots.com/user/dariaandreea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani copilasilor care-si implinesc lunisoarele![s]

Simona, in Iasi e foarte cald si cum am zis Ilinca suporta foarte greu caldurile, toata ziulica sta in pielea goala iar noaptea in maieu si asta pentru ca transpira foarte tare dupa ce-i facem baita.

Carmenuta, sarcina usoara in continuare!

Carolina, cum sa fie fara Ionut? mai lejer, dar mi-e asa dooor, abia astept sa-l vad miine.

Kim, ma bucur ca esti bine ... convalescenta usoara! Felicitari si casnicie strong![s]

Saru`mina la toata lumea de complimente!

Astazi sau miine, in functie de serviciul sotului meu vom pleca in concediu, vreo saptmina la mare si apoi vreo 3 zile, fara copii, numai noi doi, undeva la munte. Ionut va ramin la maica-mea iar pe Ilinca o vom duce la soacra-mea, este prima oara cind soacra mea va sta cu vreun nepot, pentru ca abia a iesit la pensie. Imi pun mari sperante in ea, atunci am s-o intarc si sper sa mai uite din naravurile ei mai putin ortodoxe (de Ilinca vorbesc[:D]). Asa ca vom abesnta o perioada, de aceea urez de pe acum tuturor aniversantilor la multi ani si petreceri frumoase.

Vroiam sa va mai scriu despre Ilinca, se schimba de la o zi la alta, ieri in aplauzele a trei fimei[:D] a mers de la una la alta, era super incintata. Sper cind ma intorc din concediu sa va pot spune ca Ilinca merge! Din cauza caldurilor aseara nu a vrut sa pape, in schimb a baut apa toata noaptea iar de dimineata de la 6 era lupul cel flamind.

Revin cu intrebarea mea: mai da cineva peritol la copil? si daca da, de cit timp?id="red">

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de august

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...