Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (93)


Recommended Posts

Buna dimineata!

Sper ca vremea super-calduroasa de afara nu v-a molesit de tot... Azi-noapte mi s-a parut ca a fost cea mai calduroasa noapte - m-am trezit de nu stiu cite ori si de fiecare data eram lac de transpiratie - Stefan s-a foit si el toata noaptea - cred ca si el suferea de caldura, desi l-am culcat foarte sumar imbracat... In fine, rau e cu ploaie si frig, dar rau e si cu caldura asta excesiva!

In rest weekendul a trecut super-repede, ca de fiecare data si uite ca ma asteapta o noua saptamina de lucru!

Sa aveti spor la treaba si o saptamina buna va urez!

 

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)

33 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 164
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neata!

 

Scapam de canicula[bis]!Am o durere ingrozitoare de cap din cauza ca nu am inchis un ochi azi noapte de caldura.Noroc ca Alexia nu are nici o problema,nu transpira,nu se trezeste noaptea nici macar pentru apa.

 

Carmenuta,sarcina usoara in continuare.

 

Simona superba zona in care ati fost si hotelul arata tare bine.[pup]Lucaciului,tare frumusel mai e.

 

Roxana,super petrecere,tu arati excelent si am observat ca te-ai asortat cu tortul 2[;)];[pup]sarbatoritului.

 

Carmen,concediu placut...mai ales cele trei zile[;)].Nu stiu de Peritol,nu i-am dat.

 

[s]Tudor Codrin...a mai trecut o luna...si uite acusi,acusi iti sarbatorim majoratul[:D],sa ne traiesti multi ani sanatosi si fericiti.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !!!

mai cat este de cald!!!

Oana , cred ca v-am vazut si eu ...ca ma tot uitam dupa copii de varsta lui Puf ...Daria avea o palariutza alba ?

 

chiar Roxa, faine torturile ..si tu arati super !!!!

spor la scarbici ..te-ai intors la program full sau 6 ore ?

 

da Andreea , este super zona aia ...cazarea e mai scumputza ..dar crede-ma se merita !!!!va recomand din suflet sa mergeti acolo ...zilele astea se da drumul si la piscina , au si terenuri de tenis ..nu prea ai unde sa pescuiesti ..ca am vazut ca esti amatoare ...sotul meu e bolnav cu pescuitul !!!!

 

si pe mine ma cam doare capul de atata stat in curent ..am deschis toate geamurile e dimi ..si acum le inchid ..ma baricadez , trag jaluzelele ...

cica e ultima zi de canicula si vin ploile ...nici asa nu-mi place !!!

pupici

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Si eu am vazut poze cu un petrecaret frumos foc (Patrick) si un plimbaret la fel de dulce (Luca). Pupici de la noi!

 

Olivia, cu intarziere, [flo] pentru tine si sotul tau, o casnicie frumoasa in continuare! Si refacere rapida!

 

Carmen, concediu placut si relaxare, sa va intoarceti cu bateriile incarcate.

 

Oana (melania) asteptam ami multe vesti despre pitica ta!

 

Stefi rezista destul de bine, dar s-a umplut de bubite, probabil de la caldura, mai ales pe gat si pe partea superioara a corpului. Numai ca nu stiu cu ce sa o dau. Sfaturi, va rog! Bubitele sunt mici si rosii si multe.

 

O zi racoroasa!

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la Targoviste. Am mai avut o tentativa de a trimite un mesaj insa Bubu a considerat ca trebuie sa restarteze PC-ul. Asa ca..

Cum va descurcati cu aceasta caldura infioratoare?

Sunt in pana de idei in ceea ce priveste pranzul piticului si daca ati avea ceva idei v-as fi recunoscatoare.

La multi ani pentru sarbatoritii week-end-ului! sa fiti voinici si cuminti!!!!

Ioana si Bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sautare !

Cum stati cu caldura asta? Noi nu mai stim ce sa facem, Matei e fleasca desi sta intr-un body-maieu f subtire si e si f marait si scancit, nu mai rezista. Acum a adormit si am tras putin cu ochiul pe aici.

Carmenid="red">, eu i-am dat Peritol lui Matei in repetate randuri si ii mai dadeam si cu Fenistil pe bubite. ii dadeam pana vedeam ca nu ii mai apar altele noi, o sapt si ceva. 10 pic dim si seara. dar la ultima tura i l-am intrerupt mai repede pt ca aparea cate una si disparea alta si oricum lua o gramada de medicamente ca era bolnavior.

Am vazut cateva poze cu bebei frumusei. Trebuie sa-i luam si noi motul lui Matei dar si nasii sunt din Focsani si nu ne-am hotarat inca cand si cum. Vad ca partea cu obiectele de pe tavita e mult mai diversificata decat stiam eu.

Am pus si noi cateva poze in albumul de 1 an si de la aniversarea dezastru.

 

http://community.webshots.com/user/carmenval

Ma duc sa mananc si eu ceva ca n-am apucat pana acum.

Pupici

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrea,daca sunt de la caldura,nu le da cu nimic,tine-o cat mai aerisita posibil.

 

Olivia,cu scuzele de rigoare pt intarziere,va doresc o casnicie frumoasa si trainica[bis].

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, program normal, care 6 ore? ca doar de alaptat nu mai alaptez. am vazut pozele....ce bine ca a fost frumos!

Andreea mironeanu, nu o da cu nimic pe Stefi pe bubitze. sunt de la caldura si nu trec cu nimic. spal-o cu apa simpla si cind se va racori vei vedea ca va fi mai bine.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...