Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 164
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ma'c azi sa-mi iau ce mi-o da dr pt caderea parului. io imi mai pun sperante ca o sa-mi revin

gagici, de cateva zile ma bate tati la cap ca poate pupi are viermisori, ca de aia e asa slab. care stiti mai multe amanunte, zice-ti si mie. io am tot citit pe net si el nu are simptome, dar cica pot lipsi. aici dr nu-s mari amatori de analize si alte chestii, noi am testat doar de anemie dar in alta parte si e ok

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mh, a venit tati acasa si l-am plasat pe asta micu sa-l adoarma el ca au terminat astia deocamdata cu bocanitul in pereti. Insa se aud din dormitor niste scheunaturi semn ca bobocu protesteaza la intentia lui taica-su de a-l culca. Eh, il duc pe afara daca tot nu vrea sa doarma, il duc afara unde adoarme si io stau si ma uit ca rama la sudura in lungul aleilor :))

 

Rox, fain ca ai inceput lucrul si viezurele e pe maini bune. Eu inca mai stau acasa pana una alta n-am la cine sa apelez, bona de incredere cu recomandari, cu tot tacamul, nu am, si nu vreau sa-mi iau una asa fara toate astea. Agentie de babysitting nu e pe aici si la cresa nu e o optiune la varsta asta. Dar nici sa ma-ntorc la munca nu mi-e dor si pt ca nu e mare diferenta fata de cat castig acum.

 

O s-o luam incet, eu ma bucur ca papa bucatele de rosii si de paine inmuiata un suc de rosii, nu se mai ingretoseaza cand simte painica in gura.

 

gata va las, ca zbiara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim ca ne-ati vizionat.

Eu am facut mancare pana acum o jumatate de ora...cu un elefant in brate de 12kg.Nu se poate fece nimic fara....daca stau pe covor e bine,e o joaca pe ea....cum vreau sa mai aranjez si eu putin prin casa, cum o vad intr-o secunda printre picioarele mele agatandu-se s-o iau in brate.

Simona,m-ai facut sa rad cu intrebarea ta [:-)))] ai vazut ce copil precoce am...?

Sa stii ca data viitoare cand mai venim in ro o sa-ti cer adresa locului de la Moeciu.

Carolina,ai tinut minte? Asa e,Andreea s-a "imprietenit" repede cu nisipul.A trebuit sa stau eu mai intai cu capul pe nisip , sau sa-mi dau cu el pe corp(inclusiv pe obraz) ca sa o conving ca nu-i face rau.

Andreea multumesc de intrebare.Litoralul anul asta a fost cam scurt, adica de 2 zile.Dar e bine si asa decat deloc.Am avut parte de vreme frumoasa.Dar cel mai mult m-am bucurat ca i-a placut Andreei.Imi era teama ca n-o sa-i placa nisipul.Ar fi stat toata ziulica pe malul marii.Ce scumpa era...astepta sa vina valul la ea si cand venea lipaia cu palmele apa de se facea totuna de nisip.

Adema, sa-ti traiasca scumpetea.Ohoo...dar e ceva grasunel.Te cred cu tunsul...i-am taiat si eu bretonul Andreei...e total schimbata.Pe mine ma bufneste rasul ca are o fata tare haioasa.

 

 

Felicia si [bibe]Andreea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, nu stiu ce sa-ti zic, asta se determina in urma analizelor dar tu spui ca americanii nu`s cu analizele... uite stiu sigur ca Ionut are lamblia de la gradinita, de mincat maninca fara probleme, greutate suficienta, in schimb ii miroase gurita in permanenta. Avem tratament cu furazolidon, chiar am uitat s-o intreb pe maica-mea daca i le-a dat. Chiar nu stiu ce sa-ti zic mai mult...

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de august

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo..m-am trezit!...dr am tat un pic sa va citesc..Pina la uramaai fost tot la Cheile Grdisteti? Parca spuneai c nu au locuri...Frumoasepoze...s cebin-i sta in portocaliu (este culoara mapeferata ..si a ta?). A vazt si tati pozle...si l-aapucat si p el dorul..c numaip mine?> Ti-am pus in zonele alea Rucar-Bran..mi-a petrect toae vcanteledin copilarie si adolescenta

Camen concedu placut!

MUltumes tutuor petru urari...si eu va dresc la fel!

Andeea unde l-ai testat pt aneie/ pT VIERMISORI....IN GENRAL SE face ex coproparazitologic...iar pentru giardia tese spciale(elisa)...Poti sune ladsr ca i vzut tuin saunul cpilului si vre saa un diagnostic.

Andreea B..c totspun ftele deochisori..despe c vorbiti?

manuela..vrem poze d la p[ertrecre ..si peCODRT TUNSLICA...

DARIA lasain pace cupilul.....o sa meraa cindo sa fie pregatita...

 

Scuzati greselile..da stea sint cnditiile..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...