Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 164
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna, fetelor!

 

N-am intrat deloc pe DC in we, asa ca am stat ceva sa citesc ce mai faceti...

 

La multi ani bebeilor cae au implinit un anisor, sau lunisoare!!!! Sa creasca mari si sanatosi!

 

Noi am fost ieir la bai, prilej cu care am realizat amandoi ca din concediul de la mare o sa ne intoarcem oricum, numai odihniti si relaxati nu! Asta pentru ca piticul a fost in mare verva. Mergea pe paturile oamenilor, culegea de pe jos toate mizeriile, aduna lucruri de pe la alti oameni, era tot la cosul de gunoi unde erau sticle, si cel mai rau, baga in gura lopatica plina de nisip. Ce sa mai, ne-am intors lesinati de acolo, noi, ca el s-a simtit tare bine. Copiii vostri au papat nisip la mare???

 

Azi am fost pe la servici, se pare ca ma intorc si eu din toamna, ma gandeam ca va fi mai lejer la inceput, dar dupa cum am vazut azi cum merge treaba, cred ca intru direct in problema. Asa ca m-a apucat tristetea, ca ma gandeam ca gata, se incheie o perioada faina din viata mea, ca n-o sa-mi mai vad copilu decat o jumate din zi (stiu ca aici sunt mai norocoasa decat multe din voi), ca va face chestii noi pe care nu le vad eu prima (deh, orgoliu de mama...), ca o sa-l creasca soacra-mea (aici cred ca exagerez, totusi [:)]), ca o sa fiu tot stresata, ca si atunci cand ma intorc acasa o sa am de lucru si probabil ca n-o sa prea pot cu el, si tot asa...

Da uite, noroc cu Roxi, ca ea a inceput lucrul si nu se mai plange...asa ca iau exemplu de la ea....

 

Am vrut sa raspund pe aici la ce s-a mai scris, dar am uitat intre timp...[alcool]

 

Aaaa, vrem sa-i multumim Andreei ca a observat ca am facut 1 an si o luna. Andreea, daca ma crezi, eu am uitat azi. Daca nu vedeam mesajul tau nu-mi aminteam deloc. Nu mai stiu pe ce lume sunt...

 

AA, si Kim, ce bine ca esti bine....Eu sper sa nu te doara deloc. Cum te descurci acasa cu piticutul? Nu e tot pe tine?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by kim222

Felicia..eu nu pot sa vad pozele..imi cere sa download ceva...


id="quote">id="quote">este din cauza ca fisiere pe server au extensia .bin nu .html cum ar fii normaltot ce trebuie sa faci este sa setezi ca fisierele cu extensia .bin sa fie deskise automat de internet explorer ca sa poti sa le vezipoti sa urmezi pasii astia rapid (doar win)1. creeaza un nou fisier text2. editeaza numele fisierului text - schimba extensia .txt in .bin3. click dreapta pe fisier - open with - choose program4. bifeaza always use selected program, selecteaza internet explorergata, nedeFelicia si [bibe]Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mitzura exact asa ar fii fcut s Uka...asa c e va doresc concdu..usor si nu placut ..hi,hi.

CIT PERIveste serviciul..eu a at cupui ..3 luni..asa c tu esti dn categoria norocoaselor :)

UKA NU EST EstE pe mine PT Ca EU STau IN DORITOR SI EL IN living...macar 3 zle am zis sa stau cumintca...il pasioneaza crirjele mele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...