Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (69)


Recommended Posts

Sal, fetelor

Eu sunt foarte suparata.

 

Eu am mai zis ca am simtit un nodul pe taietura de la operatie.

 

Si acum a inceput sa ma doara rau.

MI-e tare frica.

Astept sa vina sotul sa merg la doctorul de familie sa imi faca vreo trimitere la cineva. Nici nu stiu la ce doctor te poti adresa in asa cazuri.

Problema e daca gasesc pe cineva in perioada asta ca majoritatea doctorilor sunt in concediu.

 

Vai ati mai auzit de asa ceva? s-a mai confruntat cineva?

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mihaela chiar te "barfeam" azi in parc... mai precis pe Alexia... Ma gandeam ca Elena e acum cam in aceiasi perioada ca Alexia acu' doua luni, cand nu manca de nici un fel... Asa ca ma linistesc cu gandul ca peste vreo doua luni o sa manace si maimuta mea bine... cum papa Alexia acum [:D]

quote:Originally posted by LiliaToma

Sal, fetelorEu sunt foarte suparata.Eu am mai zis ca am simtit un nodul pe taietura de la operatie.Si acum a inceput sa ma doara rau.MI-e tare frica.Astept sa vina sotul sa merg la doctorul de familie sa imi faca vreo trimitere la cineva. Nici nu stiu la ce doctor te poti adresa in asa cazuri.Problema e daca gasesc pe cineva in perioada asta ca majoritatea doctorilor sunt in concediu.Vai ati mai auzit de asa ceva? s-a mai confruntat cineva?Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)


id="quote">id="quote"> Ai incercat sa vorbesti cu dr. cu care ai nascut? Ma gandesc ca trebuie sa stie depre ce e vorba... Si stai linistita... sigur nu e ceva grav [pup] Ai grija si sa ne spui ce ai facut...Vad ca sunteti in cautare de bona... Da-ti copiii la mine... fac o mini cresa... [:-)))][:-)))][:-)))] Platiti bine? Care se mai inscrie, acu' ca e super oferta...

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LiliaToma

Sal, fetelorEu sunt foarte suparata.Eu am mai zis ca am simtit un nodul pe taietura de la operatie.Si acum a inceput sa ma doara rau.MI-e tare frica.Astept sa vina sotul sa merg la doctorul de familie sa imi faca vreo trimitere la cineva. Nici nu stiu la ce doctor te poti adresa in asa cazuri.Problema e daca gasesc pe cineva in perioada asta ca majoritatea doctorilor sunt in concediu.Vai ati mai auzit de asa ceva? s-a mai confruntat cineva?Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)


id="quote">id="quote">Lilia, nu stiu ce sa zic, dar eu una as merge la medicul care a facut operatia. El stie mai bine ce a facut acolo si ma gandesc ca daca nu este de el sigur o sa dea trimitere in alta parte.Oricum, fruntea sus. O sa vezi ca nu e nimic grav.[pup] si multa sanatate.[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

problema e ca pe mine m-a supravegheat toata sarcina un dr si am nascut cu altul ca s-a inchis Polizu si ne-a tr la Filantropia....

Si eu m-am gindit la asta, dar nu am idee cum pot sa il gasesc pe ala... tr sa ma uit cum il cheama ca am si uitat...

 

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilia, sunt sigura ca nu e nimic grav, dar si eu zic ca ar fi bine sa mergi la dr cu care ai nascut. Stai linistita te rog, ai sa vezi ca esti ok.

Ellen, de exemplu la mine situatia cu bunicile sta asa. Mama are in grija pe nepotul meu (baiatul sorei mele) pentru ca stau impreuna si oricum mama inca lucreaza ca e tinerica. Asa ca as putea sa ma bazez pe ea la anul in caz ca reusesc sa o conving sa se pensioneze si se face si Stefan de gradi (pentru ca el a avut probleme destul de serioase si inca nu vorbeste cat sa fie inteles iar cu pipi si kk spune....dar dupa ce a facut [bruta])

Soacra-mea....nu am avut o relatie stransa niciodata, nu prea imi place felul ei de a fi si nu as fi super incantata de ideea de a o educa ea pe fata. E adevarat ca in lipsa de altceva te faci frate si cu [drac] .... dar sa ma ierte Dumnezeu nu mi se pare deloc interesata. Cred ca a vazut-o pe Ale de vreo 6 ori de cand o am. A venit de 2 ori la inceput la modul ca mi-a adus o cutie de ser fiziologic (o sunase Tony de la serviciu ca am nevoie si nu puteam iesi afara ca era frig) l-a lasat si a plecat si la fel de scurt inca o data. Am mai fost noi de 2 ori la ea si de vreo 2 ori a coborat la scara sa o vada. Asta nu e o relatie bunic-nepot asa ca Ale nu o cunoaste, ea nu stie ce probleme/pretentii/program are fata. A, si in plus ea face pe bona si are grija de copii, asa ca daca eu as pune-o sa vada de fata cred ca e clar ca ar trebui sa o platesc pentru ca nu ar mai avea cum sa munceasca. Si sa ma ierte Dumnezeu dar asta chiar nu as face-o.

 

Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">id="right">

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God id="purple">
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ellen

Mai fetelor, dar bunicile nu se inscriu sa va ajute? Sau nu vreti voi sa-i lasati pe cei mici cu bunicile?Acu, scuze daca am pus intrebari tampite. Ziceam si eu, ca de ex. pe mine ma ajuta foarte mult bunicile si nu stiu ce m-as face fara ele.[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei


id="quote">id="quote">Normal ca asta ar fi solutia ideala, numa ca bunicile lu vizigotu sunt la Buzau amandoua, nu le pot muta aici. Ma ajuta ele cand e au si vai, dar imi trebuie cineva pentru doi ani, pana il dau la gradinita. Daca erau bunicile aici alta era treaba, evident....Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004http://community.webshots.com/user/vizigotu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by elyanneVad ca sunteti in cautare de bona... Da-ti copiii la mine... fac o mini cresa... [:-)))][:-)))][:-)))] Platiti bine? Care se mai inscrie, acu' ca e super oferta...

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
id="quote">id="quote">Haoleuuuu, nu ma tenta....Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004http://community.webshots.com/user/vizigotu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa, nasoala situatia, te inteleg.Iti tin pumnii sa reusesti macar de la anul sa te ajute mama ta[;)]

quote:Originally posted by mina
quote:Originally posted by ellen

Mai fetelor, dar bunicile nu se inscriu sa va ajute? Sau nu vreti voi sa-i lasati pe cei mici cu bunicile?Acu, scuze daca am pus intrebari tampite. Ziceam si eu, ca de ex. pe mine ma ajuta foarte mult bunicile si nu stiu ce m-as face fara ele.[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei


id="quote">id="quote">Normal ca asta ar fi solutia ideala, numa ca bunicile lu vizigotu sunt la Buzau amandoua, nu le pot muta aici. Ma ajuta ele cand e au si vai, dar imi trebuie cineva pentru doi ani, pana il dau la gradinita. Daca erau bunicile aici alta era treaba, evident....Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004http://community.webshots.com/user/vizigotu
id="quote">id="quote">Offf, la fel suntem si noi cu bunicile in alt oras. La noi sunt amandoua din Galati dar vin la noi cu randul, 2 saptamanai una si 2 saptamani alta. Noi le platim drumul de fiecare data, iar ele vin cu cadouri pentru Alexuta[:D]Este destul de stresant cu drumul asta, dar nici noi nu avem ce face. Oricum eu vreau sa mai mergem asa pana face Alexuta 2 ani, apoi vedem cum facem.[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...