Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (94)


Recommended Posts

Da mama iti da si factura si garantie...ce naiba asta e job-ul lui,are firma nu suntem pe nv.Montajul e inclus in pret si 4metri de traseu,daca e nevoie de traseu suplimentar(acolo mai costa),dar stai linistita ca nu tre sa cumperi tu nimic.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Andreea, mersi de raspuns!

 

in rest nu ma bagati si pe mine in seama sa-mi raspundeti la intrebarea cu toalele? Ce faceti voi cu alea vechi? Voua nu va pocnesc dulapurile?

 

Oliavia, chestii financiare in principal, plus altele, va face la firma, nu contabilitate, raportare financiara, translatie in sistemul international, asistenta pentru inceperea unui business, imobilare, cam asta. Mai are el si alte idei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata , culcat una bucata pufulet ...

mamaaa da' ce cald e ..m-am saturat !!! am fost la cumparaturi si nu-mi venea sa mai ies din hipermarket ...

mai Pufu meu nu mai vrea lapte ...am inceput sa-i introduc progresiv lapte junior de la nestle ..dar nici asa nu vrea ..am luat si o cutie de Parmalat -prima crestere ..dar parca nu as incepe-o ..as vrea sa treaca concediul mai intai ..sa nu ma car cu laptele in cutii pe acolo...

Adela , eu cu hainele(incaltamintea) de care vorbesti tu ..le pun intr-un sac si le dau d-nei care face curat ..le duce la tara undeva la oameni amarati !!!!si painea uscata la fel ...si Bafta la afacere !!!!

 

Adinosu' ...hai cu luminita !!!! sa stii ca am fost in Cora dar nu am gasit L up&go decat la pachete de 58 de buc parca ..esti sigura ca sunt si la 70 ?

 

Olivia , [pup]pentru tine si [pup]pentru Uka !!!

 

hai ca incep si eu operatiunea scos bibe ...tineti-mi pumnii !!!

sunt pe aici

pup

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe aici.....pai daca tati doarme cu bebe in seara asta eu sunt libera.

 

ADINA....si noi tot 34 grade in dormitor....si noi cu A/C ne-am tot gandit unde sa-l punem...si l-am pus in sufra ...si nu face fata decat in sufra...asta este..decat deloc...dar in dormitor este un chin...chiar zicea tati in seara asta.."aoleu ,iar ma duc in camera aia!"

 

Are si David la bubiteeeeee....asa ca nu numai fetele..

 

Si eu care credeam ca ma chinui sa-l hranesc...ca mai intoarce el capul...la voi chiar e chin..

E adevarat ca el nu mananca altceva decat legumele alea cu carne/ou,nu orice combinatie de fructe...dar tot e bine...eu nu as avea rabdare sa merg dupa el cu lingurita...cred ca mi-as iesi din minti...si asa cand e mai sclifosit transpir toata pana il hranesc..

 

V-am zis oare ca ii ies doua masele si doi dinti(dintre care unul a iesit deja)??Saracul...ce mai plange ...noaptea..iar ma asteapta nopti din alea NASOALE...

 

Cand are dantura completa?La doi ani?[bang]

 

Ma duc sa fumez.....[hot]

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo , eu ce sa mai zic ..ca uite face anul acum si are doar 2 dinti ..si nici o sansa sa iasa altul curand ..sper sa nu iasa cand suntem in concediu

fetele care ati fost in concediu in Turcia (Grecia ) si ati luat carutul ..cum l-ati impachetat pentru cala ..e nevoie de cutie sau merge si in punga sigilata?

cum era melodia aia .."ard in flacari , ard in flacari "-ana lesko parca ..stau cu toate geamurile deschise si nici macar curent nu se face

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe. hai ca mi-ai placut simo cu flacarile.noi am avut carutul cu noi cand am fost in ro, dar nu ala mare, ala sport, care se strange asa pe verticala (sper ca ma intelegi) si l-am luat in avion cu noi, i-l dai stewardesei cand urci si tot la usa il iei cand cobori. nu's ce carut ai tu

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...