Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (94)


Recommended Posts

Ceaustoc !!!

Noi murim de cald, Giulia se tavaleste in jucarii ... deh, asteptam somnul [alcool]

Am fost la aniversarea lui Rares (colegul nostru de joc), moatza mea s-a comportat exemplar, m-a uimit si pe mine, nu tu crize sau alte istericale. A papat si tort cu frisca, sper sa nu se lase cu bube.

Am pus si poze aici cu cei 3 copii care s-au jucat foarte ordonat

 

http://community.webshots.com/photo/344241600/411722935hXxHeb

 

http://community.webshots.com/photo/411723462/411723462qFaDSP

 

Io va pup, sper sa vina somnu` si la noi, io una pic jos de oboseala, Giulia striga si vorbeste pe limba ei lui tataso`.

 

Va doresc o noapte linistita, schimbului 3 o zi superba !

 

Ne vedem maine [:D]

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

...inseamna ca din Vitan pana-n Berceni s-a topit noru'.Super arata hotelul,lux.

 

[pup]Guliei,ce-mi place ca sta cu parul prins,a mea isi smulge motul cu tot cu par[:D].

 

 

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mitzuro, am adoptat tactica prietenei mele, ea ce n-a imbracat in ultimul an a dat tot de pomana, numai ca io am prelungit perioada la 2 ani, ca mi-s mai zgirciomana[:D]

quote:Originally posted by mitzura

Bai, am si eu o intrebare pentru voi. e offtopic, da voi sunteti prietenele mele si discutam orice, nu?Voi ce faceti cu hainele pe care nu le mai purtati pentru ca sunt demodate, dar care nu sunt rupte si de aruncat? Mie imi duduie dulapul de plin ce e, dar multe sunt haine pe care nu le-as mai purta nici moarta ca sunt demodate, dar sunt totusi in stare buna si foarte buna si nu-mi vine sa le arunc. Cred ca ma imbrac cu un sfert din hainele din dulap, restu ocupa locu degeaba pe acolo. Ma enerveaza ca daca imi cumpar o haina noua, nici n-am unde s-o pun. Prin strainatate exista sistemul asta cu second hand, dar aici la noi am intrebat si nu primesc haine, le aduc numai de afara. (m-o apucat harinicia si curatenia in dulap [biz]). Deci? Pe la voi cum e?


id="quote">id="quote">Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green"> tzucurei de august Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io cu banii astia ma duc in caraibe...asa tot visez, da' uite ca m-am lasat la mana lui tati si el m-a dus in ro in vara asta. s-au dus vreo 5000 dolari. si pt ce? credeti-ma ca eu preferam o vacanta printr-un loc de-asta exotic in care n-am avut sansa sa pun inca piciorul. nu pe strazile iasului, pe care ma plimbasem oricum si cu un an inainte. deh, i-am facut hatarul....

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...