Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi Balante


Recommended Posts

Listuta cu Balante 10 [fetita] si 7 [baietel] 23 Septembrie 2004 Vlad (Herra) 24 Septembrie 2003 Emi (RaluD) 24 Septembrie 2004 Nicoleta-Cristina (badjoke) 25 Septembrie 2004 Alexandra (Ellen) 29 Septembrie 2003 Andra Maria (Liliac1) 1 Octombrie 1997 Andrei (andanii) 2 Octombrie 2004 Alexia Maria(mcm) 3 Octombrie 2002 Andreea (Daisy) 3 Octombrie 2003 Alin Cristian (Lory_k) Nicolas Alexandru (Theiuta) 5 Octombrie 2003 …(Monicar) 7 Octombrie 2004 Sara Ioana (greierash78) Alexandru (Ana_miti) 10 Octombrie 2004 Raluca Maria (andora) Ioana - Alexandra (Naty) 15 Octombrie 2003 Andreea (Scumpioara) 20 Octombrie 2003 George Vlad (nonna) ------------------------------------------------------------------- M-am gandit sa vedem ce de copilasi Balante gasim pe aici. Eu am o bebelina mica balanta (25 Sept. 2004) care inca nu a inceput sa se "manifeste", dar tare as vrea sa stiu la ce sa ma astept. Poate mamicile de balante cu copilasi mai mari pot sa ne dea mai multe detalii. Va asteptam cu drag [flo] Elena & [copil][url="http://community.webshots.com/user/ely_new"]Alexandra (25.09.2004)[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010"]Povestea Alexutei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetitza mea este tot Balantza, nascuta pe 29 sept 2003. Tot ce pot spune despre ea deocamdata este ca-i de-o agerime care da pe dinafara uneori. Este imposibil sa nu fie placuta de cineva (cel pitin deocamdata), face prostioare cu zambetul pe fata...

Nu este plangacioasa, nu-i suparacioasa; uneori usor posesiva dar a invatzat sa cedeze in anumite situatii

Am citit ca fetele balantza sunt tare iubarete fatza de parinti asa ca astept si eu momentul ala, ca deocamdata si-un pup il smulg cu mare greutate

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac1, bine ai venit. Sa-ti traiasca printesa, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii.

 

Bebelina mea e tare iubareata de pe acum. Da pupici la toata lumea. Trebuie doar sa-i ceri ca asa frumos intinde gurita deschisa ca sa te mozoleasca[:D].

De facut prostioare, face si ea cu duiumul si intr-adevar este cu zambetul pe buze [:D]. Probabil incepe de pe acum sa se manifeste ca o balanta[:D]

 

 

Poate daca se mai inscrie cineva pe aici, putem sa facem si listuta cu copilasii nostri.

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul meu e balanta (5 Oct).

Acum are aproape 2 ani. E foarte incapatanat, am auzit totusi ca ar fi varsta la care se manifesta chestia asta, sper sa nu-i stea in caracter.

Eu sunt tot balanta, mama la fel.

Mie imi place zodia mea.

O nastere usoara iti doresc , ca nu mai ai prea mult.;-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici de copilasi nascuti in zodia Balantei.

Fetita mea este tot Balanta (24 sept.2004).

Subscriu la cele spuse de voi: este un copil care are tot timpul zambetul pe buze, se imprieteneste repede cu persoanele straine (ii plac foarte mult copii), are o energie care ma cam oboseste.

In plus orice obiect care ii cade in mana il studiaza si apoi il duce la gurita.

Daca ati citit zodia copilului Balanta nascut in 2004 se spune ca sunt cei mai norocosi, ca-si fac repede prieteni dar daca-i "sufoci" cu prietenia te resping imediat si in plus cica ar fi cei mai mari escroci. Chestia cu escrocii sper sa nu fie adevarata.

Sotul meu este tot Balanta si este o zodie destul de buna. Pot spune ca este si foarte norocos. Sper ca asa sa fie si bebelina noastra.

Va pup si sa aveti grija de BB-ii vosti!

 

"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu baiat e din 20 oct 2003 si e ff vesel si binedispus tot timpul.Putin incapatanat dar si ascultator; se supara f repede si plange din orice.Poate cu varsta devine mai"barbat".E ff activ si nu sta o clipa locului,se plictiseste repede de un lucru sau de un loc si vrea mereu ceva nou.Probabil are si influenta zodiei Scorpionului,desi eu nu cred in zodiac si principalul e ca sa fie sanatosi si fericiti toti copii indiferent in ce zodie sunt nascuti.[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'NEATA ,MAMICI DE COPILASI BALANTE!Am si eu un baietel nascut pe 3 OCTOMBRIE 2003,are aproape 2 ani si este super neastamparat.Nu stiu ce sa ma mai fac cu el,poate-mi dati si voi niste sfaturi.VA PUP PE TOATE SI SA NE TRAIASCA COPILASII!!!Lory_k[mamica]lui[copil]ALIN CRISTIAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Si eu am o fetita nascuta in aceasta zodie, pe 15.10.2003. Este super dulce, insa nu este cel mai sociabil copil din lume (din pacate). Ii place foarte mult sa se uite pe carti, nu se plictiseste niciodata de asta, si in plus a descoperit carticelele acelea pe care morfolesti cu pensula si paginile se coloreaza. Nu este deosebit de iubareata, insa ne ofera momente de tandrete absolut neasteptate, pur si simplu ne surprinde cu draguteniile ei.

Sper ca nu v-am plictisit, sa ne traiasca puii sanatosi si norocosi, si noi pe langa ei!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si baietelul meu Alexandru este tot balanta ( 7 octombrie 2004).

Nu prea as putea sa il caracterizez din punctul asta de vedere, pt ca este inca mic.

 

In afara de faptul ca este placut si place sa fie laudat, este destul de iute ptr varsa lui.

 

Asa cum spunea Ellen poate mamicile balantelor mai mari decat ale noastre, ne pot pot spune cate ceva.

 

Sunt de acord cu aceea listuta de BALANTE.

 

 

 

 

 

 

 

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.betasis.ro/puiu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...