Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi Balante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia]SALUTARE LA TOATA LUMEA!Azi avem o sarbatorita ALEXIA MARIAid="red">[s] LA MULTI ANI!SA CRESTI MARE SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII SI FERICIRE[pup]! Pentru ca maine ALINUTUL MEU id="red"> va implini 2 anisori[s](SA-MI TRAIASCA,SA DEA D-ZEU. SA CREASCA MARE,SA FIE SANATOS SI SA NE ADUCA NUMAI BUCURII!)am sa fiu foarte ocupata,le urez sarbatoritilor de maine ANDREEA id="red"> siNICOLAS ALEXANDRUid="red">[s],LA MULTI ANI!SANATATE MULTA SI TOT CE-SI DORESC! Va pup pe toti[pup][pup][pup],va doresc petrecere frumoasa si sa ne povestiti cum ati petrecut. Lory_k[mamica]lui[copil]ALIN CRISTIAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Alexia Mariaid="red">!!!id="Comic Sans MS">id="navy">id="size4">

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">id="size1">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim mult pentru urari! Si ne alaturam si noi celor care i-au felicitat pe ceilalti aniversati!

Sa cresteti mari, sanatosi, destepti si frumosi si sa fiti luminia ochilor parintilor vostri...

Andreea a implinit azi 3 ani. E domnisoara mare acum si si-a sarbatorit ziua la daycare, printre copii. Teacher Susie le-a facut o gramada de poze, abia astept sa developez filmul si sa vi le arat si voua, cred ca s-a distrat grozav caci abia ce am ajuns acasa dar nu prea se manifesta in nici un fel, e franta!!!

Au avut birthday hats, baloane, fluierase si tobe, tort si sucuri, ce mai, party in toata regula!

Va pupam si distractie placuta urmatorilor sarbatoriti!

 

Cea care spera

http://community.webshots.com/user/andreeabianca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand [s] pentru toti sarbatoritii!!!

Andreiid="blue">

Alexia Mariaid="red">

Andreeaid="red">

Alin Cristianid="blue">

Nicolas Alexandruid="blue">

 

 

Eu din pacate, scriu de la servici, sporadic!!

Asa ca nu dati cu pietre!!

 

asteptam si noi cu interes poze!!!

 

herra Da-mi o adresa de mail si-ti dau un softuletz!! [:D]

 

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

Avem 2 ani

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicar Sa-ti traiasca comoara!! Sa fie sanatos si sa va bucurati de el!

 

Acum sa va zic ceva ce am observat eu la balante in general, nimic luat din carti; mai, sunt niste razacioase, mai! Nu am intalnit balantza care nu-i fotogenica, care nu zambeste tot timpul chiar daca are probleme, care sa nu gaseasca o vorba buna pentru ceilalti. Sunt altruisti si mereu sar in ajutorul celorlati.

Asa ca ferice de noi, mamicilor ca avem asemenea copii, mai ales ca TOTI pastreaza o dragoste pentru parinti, chiar daca noi le vom face si zile fripte. In general copiii balanta sunt docili si usor de educat!

 

Va pupilesc!

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

Avem 2 ani

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...