Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi Balante


Recommended Posts

La Multi Ani! Sara Ioana si Alexandru.id="red">

Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi.

 

Liliac1, sa stii ca si eu am observat la balantuca mea ca e o razacioasa...la restul, nu stiu, dar sper sa fie asa cum zici tu ca tare bine suna[:D]

 

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor

 

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia]SALUTARE LA TOATA LUMEA!Cu mii de scuze pentru intarziere,MULTUMIM PENTRU URARI!!!ELLENid="red"> ,album avem dar nu stiu ce se intampla ca nu se pot vedea pozele!Eu le-am pus la public dar nu stiu care-i problema.Trebuie sa mai verific si va anunt cand am sa rezolv.Cu intarziere si scuzele de rigoare SARA IOANAid="red"> si ALEXANDRUid="red">[s],LA MULTI ANI!SA CRESTETI MARI SI SA VA DEA D-ZEU TOT CE VA DORITI!!!Va pup[pup][pup][pup]!Sa auzim numai de bine! Lory_k[mamica]lui[copil]ALIN CRISTIAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE LA TOATA LUMEA!Cam liniste pe-aici!Ce mai faceti mamicilor?Balantele cum se mai simt?Cum se mai comporta?Noi suntem foarte obositi ca am avut azi un concurs sportiv la gradinita,am pus si niste poze care sper sa se vada!Va pup pe toti si sa ausim numai de bine! Lory_k[mamica]lui[copil]ALIN CRISTIAN http://community.webshots.com/user/alink119
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Andreeaid="red"> (Daisy), Alin Cristian id="blue">(Lory_k), Nicolas Alexandru id="blue">(Theiuta),…copilasid="blue"> de Monicar, Sara Ioanaid="red"> (greierash78),

Alexandruid="blue"> (Ana_miti)!!!id="Comic Sans MS">id="navy">id="size4">

 

 

ati citit despre Alex al Anei_miti la "generale" (subiectul cu baietelul de un an cu diabet[V])? o puteti ajuta cu ceva informatii? id="Comic Sans MS">id="navy">

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">id="size1">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004) - id="blue">id="Comic Sans MS">copilul meu de cristal [cavaler]id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Raluca Maria id="red">si Ioana - Alexandra id="red">!!!id="size4">

(cu scuze de rigoare[il])id="Comic Sans MS">id="navy">

 

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">id="size1">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004) - id="blue">id="Comic Sans MS">copilul meu de cristal [cavaler]id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...