Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi Balante


Recommended Posts

Theiuta, pai la cat de scumpic este Nicolas nu vad cum sa nu fie fermecator si sa fure inimile fetelor.

 

Eu cunosc doar un singur barbat balanta si acum ca zici tu chiar imi dau seama ca este fustangiu[:D]

 

Oricum eu sunt de parere ca asta nu tine de zodie.[;)]

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by ellen

Iata ca listuta noastra creste. Acum avem 5 fetite si 5 baietei.Mcm, bine ai venit.badjoke, multumesc mult. Alexuta mea are 3 dintisori. De curand a iesit si un dintisor sus si probabil o sa iasa si cel de alaturi in curand. Niko, cati dintisori are?[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei


id="quote">id="quote">Are doi dintisori si jumatate. Numai jos."Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

George Vlad il cheama pe baietelul meu si culmea cum vede o fetita sau chiar o tanara tanti merge dupa ea,nu stiu de ce dar numai la fete face asa si cum e tare prietenos si simpatic agata tot ce poarta fusta.Si nu are inca 2 ani.....[dual]

Nonna si Vladut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici balantzelelor:)

Andreea mea, 3 octombrie 2002 este o balanta care nu prea intra in tipare...poate la ea se manifesta mai puternic ascendentul (leu), ca altfel nu-mi explic!

Ca o caracterizare succinta, Andreea este ca o sticla de sampanie bine agitata: capteaza atentia tuturor, nu o uiti nici un minut dupa ce ai cunoscut-o/savurat-o, it da dependenta si...are clasa!

 

Cea care spera

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daisy, bine ai venit. V-am trecut in listuta si pe voi.

Avem pana acum 6 fetite si 5 baietei.

 

Pai de ce zici sa nu se incadreaza in tipare? Eu zic ca se incadreaza foarte bine. Se pare ca avem niste copii fermecatori.

Atrag atentia oricui si nimeni nu-i poate uita asa usor.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ellen, iti multumesc inca o data pentru initiativa de a crea o listuta de mici balante.

Cred ca am fost atat de incantata sa citesc despre puiuti nascuti in aceeasi zodie cu puiul meu incat am uitat sa ii dau numele.Rusine sa imi fie!

Pe fetita mea o cheama Andreea.

Hmmm...4 fetite si 5 baieti...nu e rau deloc, nu-i asa?

Bucurii multe alaturi de puiuti!

Multumim, Ellen!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...