Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi Balante


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi suntem foarte zvapaiati.

Acum cateva zile si-a crestat putin arcada stanga. Sunt sigura ca veti spune "ce mama iresponsabila !"

 

ei bine, Alex se juca in tarcul lui care este aproape lipit de patul nostru si stand in genunchi sa repezit la un ursulet si s-a proptit cu arcada in marginea patului. spre disperarea nostra nu a reactionat asa de dur. A plans foarte putin, dupa care am pus gheata si comprese cu betadina. Acum s-a vindecat aproape...mai are foarte putina culoare de vanat la pleoapa de sus.

 

Alex are 6 dintisori si a aproape a plecat in picioare singurel.

 

Cam atat, mai intru maine seara....acum imi este somn si plus de asta scriu de pe un laptop si nu-mi place de loc....amenajam apartamentul si stam la o ruda....unde nu prea avem loc sa ne desfauram...asa ca lucram in schimburi la laptop.

 

 

 

 

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.betasis.ro/puiu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana_miti, [pup] micutului si sa-i treaca repede.

Felicitari pentru mersul singurel, Alexutei mele ii este cam frica. Ma trage de mana dar cum ii dau drumul cum se lasa jos [:D].

 

Offf, se pare ca febra avuta in weekend nu este de la dintisori ci ne paste un Pojar [q][q][q]. Azi vine pediatra sa ne de-a verdictul.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vrem si noi in lista:

 

mama balanta (3 octombrie);

si bb tot balanta (s-a grabit ca sa nu fie scorpion! - avea DPN 7 noiembrie!) - 23 septembrie 2004.

 

PS: multumim pentru ideea cu subiectul;

pupici bolnaviorilor si sanatate maxima!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei, si suntem chiar primii pe lista!

cum va spuneam, abia a asteptat sa inceapa zodia balantei si hop si el!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi mi-a spus si mie doctorita ca este epidemie de rubeola; din cauza ca nu s-au facut vaccinari in aprilie, ca nu s-au gasit vaccinuri ([starwars]).

 

asa ca stam si noi cu grija...id="Comic Sans MS">id="navy">

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">id="size1">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'NEATA LA TOATA LUMEA! Ce mai faceti mamicilor,ce va mai fac copilasii?Vad ca au ceva probleme cu sanatatea.Si al meu de vreo doua saptamani m-a innebunit.A facut febra mare,inca mai tuseste ii mai curge nasul si tot face nebunii cat cuprinde.E un neastamparat,ii place mult sa-l dragalasesti,sa dansam impreuna,e foarte sociabil si vorbeste o gramada.E innebunit dupa masini(toata casa e plina de jucarii,le imprastie peste tot!),ii place sa se uite la desene animate si multe altele.Am reusit sa pun si eu niste poze pe care sper sa le puteti vedea si voi.http://community.webshots.com/user/alink119 VA PUP! Lory_k[mamica]lui[copil]ALIN CRISTIAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...