Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi Balante


Recommended Posts

Vai ce liniste e aici la balantuce. Pai se poate asa ceva? Chiar acum cand incepe lista sa se mareasca?

 

Ce mai fac micutele balante?

Bebelina mea e foarte neastamparata si tipa incontinuu de ne termina urechile. Cred ca in curand o sa inceapa sa o doara in gat daca nu inceteaza cu tipatul [:D].

I-a mai iesit un dintisor si probabil din cauza asta este mai maraita. Musca tot ce prinde in cale si cand o iei in brate invariabil te agata de nas si te strange de iti dau lacrimile[:D].

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna tuturor!

Se pare ca Uca mea stie ca e cam de-o varsta cu Alexuta lui Ellen si se poarta ca atare. Adik tipaaaaaaaa si face copiii cuminti sa planga in parc. PLus cucuie toata ziua buna ziua. Plus personalitate din ce in ce mai [uternica si mai.. distructiva si galagioasa. Dar si afectivitate multa... pupacioasa rau. Se ia de oameni pe strada, ca sa nu mai zic de pisici, caini , bebei si... babe [bis] Cam astea-s noutatile.

Am vazut-o pe punkista lui Daisy si radeam singura... sa-ti traiasca si sa fie cuminte si sanatoasa! Ar fi dragut un subiect unde sa punem poze "dupa baie"... sa-l vizionam cand suntem triste [:D]

Uitasem, sotul meu s-a "debalansat" si are un picior in ghips... Vedeti ca nici balantele nu-s perfecte? [jamaica]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]'NEATA MAMICILOR! CE VA MAI FAC BALANTELE? Alinul meu face numai nebunii!!![bang]Ne-a disperat,imprastie jucariile prin toata casa,vorbeste non-stop.E mare dansator!E foarte incantata educatoarea de el.In rest ce sa va spun,abia astept sa mai creasca sa ne intelegem si noi ca oamenii. Voi cum va mai descurcati? [pup] VA PUP PE TOTI! Lory_k[mamica]lui[copil]ALIN CRISTIAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a luat si Vlad primele doua trante!

dintre care una in timp ce il filma taica-sau! nu s-a lovit, ca a plonjat in cap pe canapea, in schimb am ras o gramada cand am vazut caseta!

parca e la camera ascunsa: se aude Gabi "cu-cu", in secunda urmatoare Vlad dispare din cadru si se aude un zgomot (a cazut peste o cutie de carton) si tot Gabi: "hii" - exclamatia aia de sperietura.

eu n-am apucat decat sa-l inhat dupa ce a cazut...

initial se tinea cu o mana de marginea canapelei, de unde arunca cu proprii papuci in noi; dar la un moment dat si-a luat mana de sprijin, se tinea cu ambele maini de...un papuc.

continuarea o stiti!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">id="size1">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by herra

a luat si Vlad primele doua trante!dintre care una in timp ce il filma taica-sau! nu s-a lovit, ca a plonjat in cap pe canapea, in schimb am ras o gramada cand am vazut caseta!parca e la camera ascunsa: se aude Gabi "cu-cu", in secunda urmatoare Vlad dispare din cadru si se aude un zgomot (a cazut peste o cutie de carton) si tot Gabi: "hii" - exclamatia aia de sperietura.eu n-am apucat decat sa-l inhat dupa ce a cazut...initial se tinea cu o mana de marginea canapelei, de unde arunca cu proprii papuci in noi; dar la un moment dat si-a luat mana de sprijin, se tinea cu ambele maini de...un papuc.continuarea o stiti!id="Comic Sans MS">id="navy">Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">id="size1">[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">


id="quote">id="quote">Super, Herra! Uff bine ca nu s-a lovit si a fost doar.... amuzant pt el si ..pt noi [:D][:D][:D]Pupam si Alinul lui Lory_k [pup]! Ce muzica prefera dansatorul [biz]? Uca mea e plina de personalitate si implicit de tipet ascutite, speriem in continuare bebicii din parc dar ii si iubim corespunzator (cu pupaturi)Acum merg la ea... pe curand!Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]Povestea Gogosicii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Herra, offf bine ca nu a patit nimic Vlad. Noi nu prea rusim sa o filmam. Cum ne vede cu camera in mana, cum vine la noi sa o ia ea...si uite asa s-a zis cu filmarea noastra.[bang]

 

Am vazut pozele cu micuta Andreea a lui Daisy. Adorabila, ca toate balantucile [:D]

 

Lory_k, ce fain ca e mare dansator. Bebelina mea a inceput si ea chipurile sa danseze. Doar da din cap [:D]. E haioasa foc. Cum aude muzica si ii zic sa danseze, cum incepe sa dea din cap. Poate in curand o sa inceapa sa dea si din alte parti ale corpului[:D]

 

Si noi avem toate jucariile insirate peste tot prin casa, ca imi vine sa urlu cand le vad peste tot. Seara dupa ce adoarme, eu am program de strans jucariile.[bang]

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste aici pe la Balantuci. Nu mai fac balantele noastre nici o nazbatie?

 

Bebelina mea a inceput sa dea si din picioare cand aude muzica. Sta in fund si da din cap si din picioare cand aude muzica. E haioasa foc. Sper sa reusim sa o filmam odata ca sa vada si ea cum a inceput sa danseze[:D].

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ellen

Noi nu prea rusim sa o filmam. Cum ne vede cu camera in mana, cum vine la noi sa o ia ea...si uite asa s-a zis cu filmarea noastra.[bang]


id="quote">id="quote">

 

eu asa patesc cu camera foto! dar de filmat il mai filmez si de la spate, si mai ales e important sa nu vada cand o deschid - sau sa n-o auda, ca scoate si un sunet...id="Comic Sans MS">id="navy">

 

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!id="Comic Sans MS">id="green">id="size1">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...