Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tre sa facem cumva sa venim si noi...si a mea doarme de la 14...eu ma bucur ca nu e rea de caldura,nu a facut nici o bubita...adevarul e ca nici nu am prea scos-o din casa,pe caldurile astea,doar seara tarziu...oricum [pup]toti bubiciosi.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata

va era dor de noi?[:D]

facut ochi, pe care mami incearca sa-i deschida mai larg sorbind dintr-u pahar de ceai verde (andreea, tu esti sufletul meu pereche!), iar pupi cotrobaind la jucarii, care-s interesante doar la prima ora de dimineata.

carolici, la inceput i-am dat strugurii jupuiti, apoi i-am dat si cu coaja, dar, atentie, taiati in jumatate. parca si la el am gasit ceva nedigerat, nu mai stiu, ca acu' suntem la alte fructe

dupa ce ca ieri v-ati apyucat de baut fara mine, acum va dati si intalniri, ca sa mor eu aici de oftica [bang]

rox, gasit papuci pupi, niste adidasi cu scai ca sa-l incalt usor. au fost cei mai largi. a, dar i-am mai luat si niste papucei de casa de piele, cu un ursulica pe ei. acu nu vrea sa si-i mai dea jos

vazut pozici frumoase cu motzisori mititei

 

pauza

 

sa-mi inghete sangele in vine

puiu meu a intors o masuta de-a lui invers (e de plastic, da' tot nu stiu cum a reusit) si s-a urcat pe ea. mey ce rau imi pare ca nu pot face poze...

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata'America!

 

draga mea ai zis bine,suflete pereche[;)]...si moata mea a facut la fel ieri,numa ca ea s-a urcat pe un scaun nu pe masa,pe masa se urcase cu vreo trei zile-n urma[:D].

...hai si tu la intalneala[:D].

 

Olivia,te-ai trezit,mai poti sa stai in pat?

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata...sa va povestesc ce show a facut ieri Luca...stie la ce foloseste telecomanda..am crezut ca-i intimplaRE ..DA NU-I...Statea la mine pe burta , cu telecomanda in miina si 10 minute a vorbit/tipat pe limba lui....nu i-a tacut gurita..se inrosea la fata si facea botic de maimutica...am ris toti cu lacrimi...

Si mai nou este interesat de anumite reclame...se opreste din ceea ce face si le urmareste , leganindu-se pe muzica si e 3 zile da si din cap ca [roker]sa-l papi ce dulce este!

Si tot de citeva zile a inceput sase uite dimineata la Sesamme Street (o porcarioara pentru copii)...nici nu clipeste de placere...

Ma duc sa citesc ce-ati mai scris.......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iar intilneala?of ce ma oftic!hi,hi..si vad c nu-s singura caree oftica...lasa Andreea...ca punem noi inviitor de- o intilneala!

Vad ca tot bubusi sint cpilasi, of,of

Nicole si Smo..succes la vinatoarea de joburi..

Roxa ...ocupata astazi?

Santate pentru toti voi ce-i din Canada...ai cam multe abesente! Multumesc de urari!

Andreea B..acum mai vrei si missa...nu -ti ajunge fotomodel? Si ce maninci tu bla 2 ore? Eu mi-am printat Montiag-ul si ma apuc de citit ..ca nu se mai poate!!

Caro...superbe instantanee....Eu i-am dat direct struguri cu coaja dartaiati in 'juma. Sare nu pun in mincarealui .....care este tot piureul...dat lablender ca tot intreba Roxa....MAI AVEm O LUNA....nici atit si trecem la paa de adulti.

Adreea ce adidasi i-ai luat si de unde? LUca se catara peste tot...pe masa de care spui si tu, pe premergator...dar ce-l mai hqaios este cind evadeaza din cazemata..hi,hi

vreme racoroasa la Breaza, Andreea B!

Daria, Andrea, Emanuela si Adela...[pup]

cine mqai este la cafea cu mine??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am u n copil BUBICOS rauuuuuuuuuuuuu.....de azi dimineata pana acum s-a facut ca un ...nu stiu ce.....

 

Acum o sa iesim afara poate mai dispar bubele

 

Dimineata ii spuneam Nicoletei sa stea calma in leg. cu bubeicile si acum m-a apucat pe mine disperarea...pe maini nu mai are nici un loc nebubicat..................

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...