Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

Olivia,multumesc[flo]

...bey,io missa am vrut de la bun inceput[:D]...pai pap cam asa:

10-cafea,

12-doua fructe,

14-piept de pui la gratar,

16-salata de cruditati,

18-iaurt/fructe.

...eu am mancat din 2in2 ore doar prima saptamana,apoi la 3ore...era prea multa mancare.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

olivia, i-am luat de la payless si doar 7 dol. nici nu-mi vine a crede. si talpa e f faina. nici ei nu-s chiar urati. dar imi plac ciupicii si am dat 3 dolari, normal sunt 13...nu erau pe site. sunt teeny toes. au tot felul de incaltamionte de bebeii.

andreea, mie imi plac PARFUMURILE. ce sa-ti zic? imi plac cele mai degraba dulcegi, dar nu gretoase, cu arome florale, fructate, daca ar mirosi a grapefruit ar fi minunat. acum am hugo boss da' am uitat cum ii zice si mi-e lene sa urc sus si un' de la givenchy. da' mor dupa un escada care a aparut acu' ceva cu rou si galben e beeetooonn.

tie?

 

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea ..m-ai omorit cu preturile astea!. Zi-mi si mie ca la prosti sa-l trimit pe tati..ca eu nu am cum.. Spune-mi cum se numesc exact si de la ce firma..pentru amindoi...Merci.

Andreea B....asa maninc si eu ..si doar ma mentin....si eu mai vreau sa dau jos vreo 5 kg...

Simo R.....ca si Nicole..eu m-as duce la dr sa ma asigur ca-s de la caldura...

Orice ati face cele doua Andreeeeee..atitea chestii in comun cu cite am eu cu Simona...nu veti gasi...sic!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,florale imi plac si mie...am avut in tineretile mele un parfum cu miros de tuberoze,moama ce mi-a mai placut.

...acum sunt innebunita dupa:

http://www.perfumebay.com/brands-c-carolina-herrera-212-white-by-carolina-herrera-for-women.html

...si dupa:

http://www.perfumebay.com/brands-p-paco-rabanne-ultraviolet-by-paco-rabanne-for-women.html

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olivia, ambele perechi le-am luat de la payless (la noi e la mall, dar intra pe site si baga zipu si gasesti cel mai apropiat de tine) si marca e teeny toes. sunt niste cutii verzi. spune-i lui sorin ca dacac ia si cupilu cu el sa le roage pe alea sa-i masoare talpita si ii spun ele care-i marimea recomandta (stii ca trebuie cu 1/2 mai mare decat masoara).

ei, n-avem lucruri in comun, stai ca mai cotrobaim. hai andreea, mai zi ceva...cum iti place sa te imbraci?

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tu[:D].

 

andreea,pai daca am vreo 6 perechi de adidasi,tu cum crezi?Iar cand e vorba de elegant,rup gura targului cand imi iau cate o toaleta,de-alea sexoase rau(asta cand imi permitea silueta).

In principiu,tre sa ma simt bine cu ce am pe mine.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...