Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

fetele care culcati puii doar o data, cum ati facut oamele lui Dumnezeu ca sa nu fie nici dimineata obositi, dar nici dupa-amiaza? io am incercat sa revin la programul vechi cu 2 somnicuri, dar daca il pun dupa-amiaza in pat urla. acum imi pare rau ca am facut tranzitia, da' nu mai pot da inapoi. of, ofid="red">id="size4">

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Andreea, moata are doar un somn pe zi ...in ultimul timp somnul asta e de vreo 4-5 ore [:D], acum chiar nu ma asteptam sa adoarma in masina, ca doar azi a dormit 5 ore, adica s-a trezit la 5 dupa amiaza ...in fine, moata e moata, stie ea mai bine ...ideea e ca a adormit[bis], bine ca nu i-a venit chef de joaca, ca eu sint franta dupa curatenia de azi!

 

deci asa ...pe 27 mergem in state ...ok, sa stiu ce program imi fac[:D]!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea ...nu ma baga pe mine la mijloc cu harbuzul (am stat cateva secunde si m-am gandit ce e asta [:-)))][:-)))][:-)))]), era cald cand au mancat motii, abia aseara cand am mancat eu cu tati era rece ...am infulecat amandoi un pepene intreg ...stiti cum era ...deliciossssss [pofta]!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Philip oama lui Dumnezeu nu e fata de vine harbuzu' mamei soacre...o fi ea mama soacra da' nici chiar asa[:D]

E de vina apa rece din frigider pe care i-a dat-o madam[bang] duminica...ca nu i-a trecut prin cap sa o amestece cu din aia calda[bang]

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai Nicole ..eu il "laud " la toata lumea de 2 luni incoace ..chiar si la dk ..si tot NU MA AUDE !!!!!!!!!!!!!!

cand am si eu chef sa ma joc cu el ...doarme !!!!!!![hot]

stiti ca la botez a dormit in scoica intre boxe ?

 

da las' ca nici eu nu-s mai prejos !!!!in facultate am dormit intr-o camera in care se facea chef ...de mi-au pus oglinda la nas sa vada daca mai respir [:D]

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...