Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

ei, si eu care credeam ca bag zazanie intre cuscre. nici ca mi-a mers...[hot]

wow, nicole, 5 ore, pai io as zburda pe-aici daca ar dormi si pupi la fel. asta e. nu ma mai consum. si-apoi daca doarme si 10 minute in masina, ce-are.

pai simo, nu mai sunteti 30, ca se mai aduna si fetele de pe aici. io cu ce sa ma pregatesc?

andreea, faci si tu baita?

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Simona,uite ce am gasit,poate te ajuta:

http://www.petrecere.ro/restaurante.htm

http://www.partykids.ro/

 

hm,nu prea mai sunt gradini prin Bucuresti,doar terase unde se imbulzeste toata lumea.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina,pupici multi piticului bolnavior...iar cea care l-a imbonavit primeste[haibat].

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,cum spuneai tu,o gradina de vara,micuta intima,ar fi fost minunat...asta e,trebuia sa traim prin anii '60.

 

Nu stiu inca ce o sa facem,il tot inteb pe barbatamiu si el imi raspunde:"ii facem ziua".

Noi de obicei mergem la rest.Burebista,dar m-am cam saturat...sau poate mergem la nasi,au casa la curte,frumos,gradina,terasa...

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona daca va permiteti incercati la Casa Doina...cam scumpicel dar merita!In aer liber,au fantana arteziana,doar ca e cam scumpicel...mie una imi place cel mai mult din Bucuresti!

Da Andreea a lui Pupi...o iubesc pe madam la nebunie!Asa de mult ca-mi vine sa o [box][bruta][haibat][poc][neand][vrajitor][zid][zz]

Cred ca mai sunt dar pt seara asta ajunge[:D]Mai are si tupeu sa-mi zica ca din cauza aerului poluat din Bucuresti s-a imbolnavit cupilu si ca ar fi mai bine sa-l duc la el la Ploiesti ca ar fi mai bine ingrijit....si ea care a uitat intr-o zi efectiv sa-i dea de manacare la pranz...daca n-o sunam eu sa o intreb daca i-a dat de mancare il tinea nemancat...asa ca in mod sigur la ea o sa-l duc pe Alex...never ever!Fara suparare...

Mai eu nu sunt o persoana rea sau fixista(sa zicem ca as avea o fixatie pe ea ca e soacra-mea) dar nu reuseste sa faca nimic ca lumea,cum ar face din put in lac o da asa ca prefer sa nu ma ajute si sa ma lase in pace sa-mi cresc copilu cum vreau eu si cum trebuie....plus ca la un moment dat i zicea lui Alex:"hai la mama" si cand veneam eu de la munca i zicea uite ca a venit ADINA!!!NU mama,ea era mama!Pai ce s-a scremut ea pt el?Daca Alex nu o sa vrea sa-mi zica mama ci Adina e ok,dar sa nu fie influentat,sa fie initiativa lui....am zis.

SI cu asta strang si eu sandramaua(adic inchid berou) si ma duc acasa la al meu ingeras.

Va pupez

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...