Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

gata , am iesit din tura ...am facut al n-spelea dus pe ziua de azi ...

he, he ..Carmen io glumeam cu ploaia ..nu vezi ca astia anunta de 3 zile incoace ploaie si nu a dat un strop ..eu cred ca ei acum fac avertizari peste avertizari ca in caz de alt potop sa fie asigurati ca si-au facut datoria...oricum mai intai au anuntat ploaie in vest asa ca pana la mare se evapora ea ..sigur veti avea verme buna !!!

Drum bun si concediu placut [pup]

 

Roxa , suna tare bine ce zici tu acolo ca faci la munci ...tine-o tot asa ...Bafta multa si ..satisfactii !!!!

ce noroc ca o ai pe mami tau sa stea cu dintzosul [pup]

 

noi am iesit la 18 afara ..si am vazut o gramada de bebelusi cu bubite ...

stai ca a batut Steaua ..acum sa vezi strigate in cartier [pk]

 

in seara asta am incercat sa-i dau laptic lui Puf si nu a vrut ..l-am aruncat si am facut altul dar nu l-am incalzit ..l-a baut pe tot ..cred ca de la cel cald se incingea prea tare micutzul ..si era doar usor incalzit ..in sf , bine ca l=-a baut

 

sunt pe aici

 

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey ori sunt eu obosita,ori nu am citit suficient de atenta ori sunt[hagi]....despre ce vorbeati?[:D]

Carmen sa aveti vreme frumoasa la mare si multa liniste cu piticii[:D],si sa ne aduceti si noua o scoica virtuala....

Daca si noaptea asta nu dorm din cauza caldurii maine ma duc si fac credit si pun Ac...am zis.

Revin cu niste poze [:D],intre timp poate ma luminez despre ce vorbeati

 

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

Pe mine m-a doborat pana la urma caldura si programul infernal din ultimele saptamani si am o durere de cap groaznica si o stare de spirit jalnica. Noroc de voi ca mai imi inseninati zilele [flo]

 

Multumesc mult pentru sfaturile cu mancarea. Am incercat si faza cu dat in mana paine, dar are o viteza la bobinat painea ca nu mai apuc sa-i dau mancare. Pina la urma azi i-am dat ce stiu ca-i place, soldatei cu crema de braza+rosie+carnita tocata marunt. Iar maine ii dau la fel, dar in loc de carnita ii dau galbenus. Macar nu mai stau in bucatarie sa-i fac de mancare, dar tot as vrea sa manance si ea ceva cald.

 

Gabriela, [flo] pentru o mamica greu incercata, si ai sa vezi, acusi, acusi va alerga si Stefan (dupa Stefania mea [:D])

Carmen, concediu placut si vreme frumoasa. Te asteptam cu poze. Iar cu intarcatul, ti-as fi raspuns exact la fel ca si AndreeaB. Eu cu Stefi asa am patit. O noapte nu s-a mai sculat, apoi una da, una nu, iar intr-o saptamana am intarcat-o de tot.

Olivia si mie imi placeau anagramele tale!

 

Ma chemat sotul la un pepene rece, asa ca va doresc noapte/zi buna!

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen!!!![:-)))][:-)))] stai un pic ca io nu pricep. plecati da nu stii unde? unde plecati? zi ca sa nu stai in ploaie maica!!!!!

Simona, asa e, e palpitant si sper sa fie asa si in continuare. ca altfel.....ma cam pierd de musteriu[:)]

Andreea, bafta la shopping la tura de dupa somnic! da si ptr tine ceva...da?[:)]

va pupez frumoaselor, ma duc la nani! sa aveti o zi linistita schimbul III si noapte buna Romanica!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu,andreuta,cum sa bem fara tine...hai si tu[alcool]

 

Andrea,pofta buna si sotu meu tot pe la ora asta baga pepene in fiecare seara.

 

Roxana,noapte buna,vise placute!

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...