Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare tuturor!

 

[pup] la bebeii care au bubite... sa le treaca repede. Am citit doar ultimele 3 pagini, si am vazut o parte din poze, sper sa apuc sa vad si restul.

 

Noi am fost bolnavi "in familie", adica mai intai eu, apoi Bianca si apoi tati. Acu a ramas doar tati sa traga... Biancai i-a curs un pic nasu si acu vad ca e bine, se poate sa fie si pentru ca a stat sub o fantana de apa la playground.. dar ce sa-i fac, racusorului meu ii place apa..[surf]. Noi am bagat vreo 2 zile libere si am fost pe o insula aici in apropiere sa ne dam cu barca, dar nu am ramas peste noapte ca stateam numai cu gandul la asta mica...

 

Oliviaid="blue">, vad ca esti acasa si din ce am mai citit pe sarite in trecut am inteles ca ai facut operatie la picior. [flo] si [pup] sa te vindeci repede!!

 

Voiam sa va intreb in legatura cu mancarea, voi puneti sare in mancare la copilasi? Le dati legume crude (rosii, ardei)? id="purple">Astept raspunsrile voastre... sper sa nu vi se para deplasate intrebarile mele.

 

 

Ma duc la culcare acu ca maine sunt cu fata la productie...[xx(]

 

 

Anca & bb Bianca (19 iulie 2004)

 

http://community.webshots.com/user/aneagu100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, scriu pe fuuuga.

La noi ploua [xx(]

IoanaFilipescu - nu da cu nika pe bubitele de la caldura, dusuri si gata, asa ne-a zis pediatra daca vom face ...

AncaMaria - io ii dau Giuliei din mancarea noastra, mai putin sarata acum, rosii, ardei castraveti, de toate fara problame.

Leeloo - [flo]

Roxanaz - spor la lucruu ![majoreta]

Kim - te tzuk si io si Giulia [pup][pup]

Carmenp - vacanta placuta [^]

 

Buna dimineata AndreeaBanica, bei cafelutza ???

 

 

Reviiin !!!

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Romania! Noapte buna,USA!

 

Sunt odihnita,am reusit sa adorm,ce-i drept pe la 1.30-2,dar am reusit,...ce bine e.

Maine plecam la Breaza,abia astept sa fug din Bucuresti...asa ca,Carmencita ,daca n-ai plecat,eu ti-o iau inainte[:D].

 

Anca,eu ii pun Alexiei si un praf de sare in mancare(acolo unde se poate pun la sfarsit un pic de iaurt sau smantana sau branzica si nu mai pun sare),iar din cruditati- rosii,ardei,castravete,ceapa...,fac salata(ca si pentru noi),i-o bag un pic la blender,ii pun si branzica si mmmmmmm[pofta].A,ii mai pun si patrunjel sau marar,proaspat.

 

Roxana, spor la treaba.[pup]

 

[s],Alexander Anthonyid="blue">,Tessaid="red"> - 1 an si o luna id="green">,[s]

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,Daria,m-ai prins...e nes cu lapte dar tot cofeina se numeste[cafea]....ti-am zis ca am slabit aproape 7kg,in 3saptamani?...ma simt atat de bine[9cer]...dar mai am destul.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Anca, io ii dai lui Vicu si legume crude si mancare olecutza sarata... Bine ai revenit, multa sanatate familiei!

 

VREAU SI IO PLOAIEEEEEE! Nu mai suport caldura asta!

 

Vicu s-a umplut de bubite ieri si bona l-a dat cu crema cu oxid de zinc pentru iritatii. Ca atare una din bubite s-a intins [xx(] si arata taaare urat. Da' lui nu-i pasa si nu pare sa il deranjeze, asa ca m-am linistit... Aaaa, si ne-au invadat iar tantarii... Si l-au capsat iar azi noapte... Si cu 2 aparate de tantari [xx(] Tre' sa schimb aparatul... Cred ca ii iau din ala cu lichid.

 

Fetili, io plec de maine intr-un training pana duminica si deja mi-e dor de Vicu... Maine vine tati si il ia intr-o plimbare la bunici... Uuffff...

 

Ma'c sa muncesc... n-am nici un kef...

 

PS: Nicole, ce interviuri? Schimbi job-u'?

 

 

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi[copil]

altele, daca nu v-ati saturat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Azi mi-a trebui 10 minute sa pot pleca de acasa, se agatase Stefi ca maimuta de mine si nu ma lasa sa plec, pana la urma a luat-o soacra-mea in brate si am plecat cu urletele ei in suflet [q]

 

Dana, eu folosesc Raid cu rezerva lichida, sunt super multumita, dormim cu geamul deschis si fara plasa si nu avem nici un tantar (chiar daca este plina zona, de, avem multi copaci in cartier)

 

Si la noi este cald, Stefaniei i-au mai trecut bubitele, nu mai sunt rosii, dar se simt, nu mai are pielea fina. Anca, s-au discutat ambele subiecte, nimic pe bubite decat apa si tot felul de legume la copii. Stefi prefera rosiile, ii place sa ia cite una si sa o manance singura, sau cu branza. Dar voi incerca si cum spune AndreeaB, sa-i fac salata si sa o dau un pic prin Blender. Sare pun si eu in mancare, dar doar un pic.

 

Gata, ma duc la treaba, o zi buna va doresc!

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

' neata !!!

a inceput sa adie vantul ? sau e fata morgana [:D]

 

si eu ii dau legume crude ..rosie , ardei in salata cu ceapa ..si deasemeni si putina sare

 

Andreea, felicitari pentru kg pierdute ...spor in continuare !!!hmmm e frumos la Breaza ...

Danutza, o zi buna la munca iti doresc ..si cursuri relaxante in wknd[:D]..macar e la munte training-ul ?

 

mai si io vreau sa-mi schimb job-ul ..uite asa mi s-a pus pe scarfarlie ..asa ca incep sa explorez ...vanzari vreau !!!!

Nicole , bafta , sa gasesti ceva bun !!!

 

pupam

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...