Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetele,multumesc[:I]!

Daria,cu dieta,...mancam din 2in 2ore,3in 3...,e la Femina intim...e super simpla.

 

Simona,da e frumos,mergem la niste prieteni...am mai fost si de pasti...sper sa nu ploua....hihihi si merge si piticu' de nepota-miu...o sa fac pozici,sper sa le pot pune.

 

Dana,sa arunci si o undita la apa[:D]...sa prinzi monstru.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, distractie placuta! iti vor trbeuie minim 2 tuburi de autan sau off, la alegere. fara nici o gluma. altfel te intorci numai buboantze.

Simona, in ce domeniu vrei vanzari?

ai vostri mai maninca mincare la blender? asta face ca trenu. nu vrea decit bucatele. piure de cartofi ce mai vrea....asa, ca vede el ca mincam si noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici azi nu avem sarbatoriti ...doar pe Alex, care face un an si o luna, pupacim dulceeeeee de tot [pup][pup][pup]! Mani si puiul scump sint bine, dar de cand alearga Alex n-o mai lasa pe mami sa stea pe forum [:D]!

 

Dana, imi caut alt job, nu e graba, dar sint in cautari ...pana anul viitor sa-mi gasesc ceva care sa-mi placa!

 

Simo, si mie mi-ar placea sa gasesc ceva in vanzari, n-am experienta deloc ...dar cred ca se castiga bine si e competitie serioasa!

 

Carmen cred ca esti in drum spre mare ...as vrea si eu, sper ca in septembrie cand va avea Alex concediu sa mai fugim si noi pe la mare, deocamdata nu facem planuri ...

 

Mitzu, voi cand mergeti la mare? ne-ai promis ca treceti prin Bucuresti si abia astept sa ne vedem, sa ne zici din timp ca trebuie sa ne mobilizam !

 

Andreea, felicitari pentru kg date jos, ai slabit foarte repede, iti tin pumnii sa ajungi la cat vrei tu, uite eu de cand am ajuns la 47-48 kg mananc orice si nu se mai pune nimic, tu tii tot Montignac?

 

mai fetelor ...in dimineata asta buburuzele moatei de pe piele parca s-au facut si mai mari, cred ca dupa amiaza merg la doctor cu ea, macar sa-mi confirme ca sint de la caldura, ca imi sta pe creier si ca sa ma linistesc m-am apucat de curatenie, cred ca nu sint in toate mintile sa fac curat pe caldura asta ...dar macar am o ocupatie[:D]!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole,care ALEX face 1 an si o luna?

Multumesc,eu tin dieta:Slabeste mancand din 2 in 2 ore sau 3 in 3 ore.

Pe Monti o sa-l folosesc pentru mentinere.

Si eu fac curatenie...asa ca nu esti singura[:D]...dar mai arunc si cate un ochi pe aici.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...