Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (95)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nicole,cum sa ma supar...bey asa sensibiloasa ma credeti...nu ma supar eu asa cu una cu doua...poti sa mai zici ca tare mai ai dreptate[:D].

...ce ma oftic,cand faceti intalneli deastea si io nu pot sa vin[xx(]...

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olivia,[pup] sunt pe aici!

AndreeaB – felicitari! Tine-o tot asa si vei ajunge fotomodel…[:D]. Distractie placuta la munte.

Dana – [pup]sa treaca repede (timpul) si sa te intorci cu bine la puiut.

Nicole si Simona – bafta la cautari…

Liliana – spor la corectat, sa le dai calificative bune …(daca merita, binenteles…[;)])

Andrea (amironeanu) – cred ca ti-a fost greu sa pleci. Te pup pe tine si pe printesa plangacioasa.

Daria, ce dulce e Giulia cu codite ! Ea sta cuminte la tuns, ca noi am fost azi cu pitica la Ciufolici, nu a plans, dar nici cuminte nu a stat, cand s-a terminat eram epuizati si eu , si tati, si domnisoara care a tuns-o…

Si eu ii pun Alessiei putina sare in mancare ca altfel nu ii place [xx(] . Mananca si legume crude: rosii, castraveti, ardei…Blenduit mai mananca doar carnita din ciulama, altceva nu. …Apropo de mancare, Andreea (Philip), parca tu ziceai ca ii dai lui Pupi struguri. Cum ai procedat, i-ai dat cu tot cu coaja? …I-am dat si eu Alessiei acum cateva zile si a scos cojile intregi, nedigerate (scuzati detaliile [:I]).

 

O zi buna va doresc ….si daca vreti sa va racoriti (sau sa va amuzati putin), am pus cateva poze surprinse la baia de ieri seara aici: http://community.webshots.com/photo/347966734/413126498ivMOHg

 

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca Stefan a dormit ieri noapte la el in patut...

Am dat drumul la AC toata noaptea (cit mi-o veni factura de electricitate nici nu vreau sa ma gindesc!) si cind a adormit l-am pus direct in patutul lui si ne-am culcat si noi (stins lumina, tv). S-a mai trezit de vreo 2 ori peste noapte - prima daca chiar incepuse cu miriiala, dar l-am mingiiat pe spate in continuu pina a adormit la loc - pina la urma nu a mai protestat si l-a luat somnul. Sper sa repete figura si in noaptea asta!

 

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)

33 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai de ce mai Andreea sa nu vii la intilneala? ca io eram sigura ca veniti si voi ...

 

Caro, nu vii si tu la intileala? sa le cunoastem si noi pe printesele tale... ce zici?

 

Gabi, hai ca tinem pumnii sa doarma Stefan la el in patut si il pupacim dulceeee dulceee[pup] , voi puteti sa ne vedem vinerea viitoare dupa amiaza?

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai Nicole,as vrea din tot sufletul sa vin dar...vinerea viitoare e ziua moatei si inca nu stiu ce vom face...totul e in coada de peste...nu stiu,mai vedem...

 

Gabriela,felicitari pt somnicul lui Stefanut la el in patut...hihihi,vorbesc in rime.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))]...io-s[mariaj]rau de tot...pai eu intelesesem ca va intalniti la mare!!!!![mariaj]...dar de fapt va intalniti in Bucuresti[mariaj]...sa-mi spuneti si mie unde si ora,cand stiti exact,va rog mult[asia].

...de cred ca m-am imbatat de la atata ceai verde[:D].

 

[pup]

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, e clar! Eu nu pot tine pasul cu voi la cat scrieti!Abia am reusit sa mai vizionez cativa bebelusi-copilasi...L-am vazut pe Luca cel frumos (Olivia...l-ai lasat sa se balaceasca in WC ????!!!!!), pe 'tzucureii' lui carmenp, pe Stefan David la "motul cu turta"[pup][pup][pup]

Am vazut ca sunteti puse si pe bb2 si pe plecari la mare, munte, Antalya etc.Plecam si noi pe 11 si sper sa reusim sa ne mai spalam creierii un picut...

Si Codrut suporta greu caldura; are permanent pielicica umeda si de 3 zile si cu bubite.Desi stam la casa cu gradina si mai adie vantul si nu e caldura din Bucuresti, e umiditate mare si asta ne termina.Azi-noapte a fost ingrozitor; nu am putut dormi deloc!

In rest...nimic nou.Codrut e tare lenes la vorba.De fapt, nu mai spune nimic.Nu stiu cand o avea de gand sa vorbeasca!

De doua zile a inceput si sa pofteasca la mancarea noastra.Pana acum nu era interesat de ce mancam noi..Aseara, de ex., cand a vazut cartofi prajiti nu am scapat pana nu i-am dat sa guste si el![pofta]

[pup]si vreme frumoasa in concedii!

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea ...sigur de la ceai verde[:D]! intilneala e pentru vinerea viitoare, de ziua moatei tale ...vedem noi pe unde, la o terasa!

 

moata mea doarme de la 12 ...ziceti si voi, m-am uitat la ea, sforaie[:D]!

 

Adema, pupacim pe Codrut [pup], toti motii sint plini de bubite, asteptam si noi ploile ...sa ne racoreasca putintel!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...