Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu mai inteleg nimic (2)


Recommended Posts

Roana.draga mea,cati aveti voI?Dupa parerea mea( nu te supara)sotul tau e imatur.Ce e asta ,ca te parasesc, ca ma intorc la tine,etc,etc!

Nu cred ca merita sa ti petreci viata dependenta de fitele lui,ca se intorce la tine ,ca nu se intoarce,ca are nevoie de timp si alte alea.Vezi ti de viata ta ,iesi in oras ,inconjoara te de prieteni,gaseste ti tot timpul ceva de facut ca sa nu te mai gandesti la el si o sa fie bine.

Scuza ma daca am fost deplasata.La noi la romani exista o vorba"cui pe cui se scoate"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor de doua saptamani parca traiesc un vis. parca am avut un cosmar din care m-am trezit.este mai mult decat bine.

a dus o campanie de recucerie a mea de cateva luni, a fost foarte atent foarte transparent adica stiam in orice moment ce face, isi face programul astfel incat sa fim cat mai mult impreuna e foarte iubitor si atent. ce mai e tot ce imi doream.

discutam , nu ne facem ca nu a existat perioada aia nu avem cum dar mereu imi spune ca poate dumnezeu ne-a incercat si a vrut ca amandoi sa realizam ce insemnam unul pentru altul, ca in viata lui nu ar mai face asa ceva ca a realizat cat ma iubeste si ca parca nicicand nu m-a iubit asa, ca dupa atat vreme ma redescopera ca simte" fluturasi " in stomac. Ca si-a dat seama ce nevasta are, ca ii par cea mai frumoasa si desteapta si nu sunt vorbe chiar simt ca asta simte.

nu stiu cum sa va explic dar il simt cum ma priveste cum se trezeste noaptea sa ma inveleasca sa ma ia in brate si sa imi spuna ce norocos e ca ma are.si sa stiti ca si eu parca am redescoperit o altfel de iubire. dupa noua ani nu mai aveam timp sau chef de dulcegarii acum parca suntem la inceput mai bine ca la inceput.

Nu spun ca ce a fost a fost bine, am suferit enorm si asta spune si el ca sufera ca m-a facut pe mine sa sufar, dar sa stiti ca atunci cand imi spune ca regreta o simt.si chiar ii pare rau si a realizat ce mare tampenie era sa faca. acum spune ca nu ar fi putut divorta veci ca eu sunt viata lui si nici el nu isi explica ce a fost ca acum se gandeste ca chiar nu avea motive. nu vreau sa stiu ce a fost, vreau sa cred ca nu va mai fi si ca lunile astea de pe urma nu se vor termina nicicand. l-am iertat, nu am uitat si poate nu voi uita vreodata. dar stiu ca ma va face fericita si stiu ca il iubesc. poate mai mult ca oricand. si el pe mine.

eu cred ca e important sa stii sa ierti. sa lupti pentru iubire.

credeti-ma ca MERITA.

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...