Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ma confrunt cu o problema vreau un sfat


Recommended Posts

Draga mea ,ma bucur ca totul va lua o intorastura buna ptr tine....Eu am o vb nimic nu e intamplator si totul pe lumea asta are o logica ..poate daca prietenul tau virtual nu ar fi existat ..poate niciodata sotul tau nu ar fi inteles lipsa voastra de comunicare,(unii barbati mai trebuie scuturati din cand in cand sa le cada ochelarii...de cal[:D])...Noi va dorim tot binele din lume!!![pup][pup][pup]

 

 

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE![bis][bis]

 

Alessia[vampa], Benny [nl](02.03.05) si Sebi (16.01.98)[bonjovi]

 

 

 

http://community.webshots.com/user/alessia1055

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

BUNA

 

Da asa e alessea pina nu a simptito pe pelea lui nu si-a dat seama si sa sti un lucru,adevaru tot timpu va esi la iveala ori mai devreme sau mai trziu si ma bucur ca a fost asa eu mi-am facut un prieten virtual nu pt a ma desparti sau ca vroiam un amant cine a gindit asta a gindit gresit,din lipsa de comunicatie si cind i-am exp.si-a dat si el seama,el se gindea ca fleacurile nu trebuiesc discutate si cum era i se parea ca totu e ok dar nu era asa.

Si eu va doresc toate cele bune si va pup pe toate sa auzim numai de bine si multa sanatate.

 

MULTII PUPIKII ELISA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by delphin

Stii ce ma intreb eu? Tastatura calculatorului tau are probleme sau tu nu recitesti deloc mesajele tale?


id="quote">id="quote">Atentie la regulament!In special punctul 9[;)] id="maroon">id="Comic Sans MS">Irina,veve & croko[hia]id="size2">id="violet">id="Times New Roman">poze,poze,poze si iarid="blue"> pozeid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...