Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CINE A NASCUT NORMAL ASISTATA DE SOT CU DR. NAYEL?


Recommended Posts

Buna fetelor, Sunt o graviduta in 17 saptamani, vreau sa imi schimb medicul si sa il aleg pe dr. Nayel ca medic. Am citit pe forum subiectele despre dr. Nayel si am vazut ca sunt cateva fete ale caror soti nu au fost lasati sa asiste la nasterea normala si nici la travaliu, cu toate ca in prealabil vorbisera cu medicul. Intrebarea mea este: a nascut cineva normal, cu dr. Nayel, asistata de sot in timpul travaliului si al nasterii propriu-zise? Eu nici nu ma gandesc sa nasc fara sot, el vrea sa fie in permanenta cu mine in aceste momente, eu am o trauma referitoare la spitale si daca el nu este cu mine in momentul in care nasc panichez si nu mai pot face nimic. Din acest motiv va pun aceasta intrebare. Multumesc frumos pentru raspunsuri. Anda si bebe Mark 17+ toujours optimiste http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna,

Am nascut pe 1 august asistata de dr. Nayel-un super doctor si un supraom. Prezenta sotului meu la nastere nu a fost o problema, desi in timpul travaliului nu i s-a permis sa stea mereu langa mine (in general cand se verifica dilatatia). Poti avea deplina incredere in dl. doctor si spun asta mai ales ca in cele din urma am nascut normal, fara epidurala.

Iti doresc o sarcina usoara si o nastere pe masura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...