Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Carti de psihologia copilului


Recommended Posts

M-ar interesa si pe mine, multumesc!
[gravi] 32+ [fetita] Miruna Sanziana *MTHFR C677T homozigot; PAI polimorfism 675 4G heterozigot; mutatia factorului XIII (G102T) V34L heterozigot // Clexane injectie 0.4 seara, Aspenter 2/zi seara, B12 metilat, acid folic metilat, Magne B6, Folowise, Cetebe, L-arginina*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 258
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor imi cer scuze ca am disparut ca si cineva in ceata...dar cu doi voinici e greu sa mai ai timp si de altele... Revenind la subiect, am sa le mai urc odata pe transfer, dar asta va fi posibil doar luna viitoare, deocamdata am ceva probleme la conexiunea de internet de acasa si mi s-a promis ca pe 1 aprilie se rezolva. Cartile sunt culese de pe internet, de-a lungul timpului...unele din voi s-ar putea sa le aveti deja. Zi binecuvantata si mult spor...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, vreau si eu cartile pe care le aveti in format electronic. Ma intereseaza foarte mult si as vrea sa incep sa le citesc dinainate de a naste. Acum am aproape 7 luni si imi place sa fiu pregatita dinainate...atat cat pot :) Deci, va rog pe care le aveti, va dau ID de mess sau adresa de e-mail sa mi le trimiteti si mie. Va multumesc anticipat mamicilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
Citat:
citat din mesajul lui mianna3
Fetelor imi cer scuze ca am disparut ca si cineva in ceata...dar cu doi voinici e greu sa mai ai timp si de altele... Revenind la subiect, am sa le mai urc odata pe transfer, dar asta va fi posibil doar luna viitoare, deocamdata am ceva probleme la conexiunea de internet de acasa si mi s-a promis ca pe 1 aprilie se rezolva. Cartile sunt culese de pe internet, de-a lungul timpului...unele din voi s-ar putea sa le aveti deja. Zi binecuvantata si mult spor...
astept si eu :)sa vad despre ce este vorba [flo] Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011). http://s878.photobucket.com/albums/ab348/oanap85/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...