Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ideal(iste)


Recommended Posts

Pai au calcat pe bec din punctul de vedere a administratiei si le-au fost inchise conturile. Ca o continuare a conflictelor pe ZZ, etc. Oricum ele nu-s suparate, sunt pe alt forum si se distreaza de minune. Sper sa mai pot intra sa scriu... Acum am ceva musafiri. Oricum sunt tot pe setarea de supravietuire....Va pup. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu am incotro si din lipsa de timp repet ceea ce am scris la parintii intreaba. cam asta e motivul tacerii mele, alaturi de multe altele. Vineri dimineata bb al meu de 16 luni si-a tras peste picioare o noptiera foarte grea. Cu sufletul tandari l-am scos de acolo, a plans, s-a linistit repede si nu parea sa aiba nimic. L-am masat, atins, totul era ok. Seara a inceput sa schioapete si in vreo 3 ore a inceput sa se scape efectiv de pe piciorul stang. Azi dimineata starea se inrautatise. Am mers la urgenta. I-au facut radiografii pe loc si concluzia e ca nu are nimic fisurat sau rupt. Tendoane si ligamente nu se vad la radiografie... Cert e ca ne-au trimis acasa cu sugestia de a-i da Ibuprofen, a-i face masaj si sa urmaresc daca in doua zile nu se schimba starea sau face febra trebuie sa mergem de urgenta inapoi. Dupa prima doza de Ibuprofen ( advil- in forma pt bebei) a inceput sa umble iar dar normal ca schiopatand. Vanatai- are una minuscula la genunchiul stang, deci nu arata nici pe departe atat de serios incat sa-i afecteze mersul. Aveti habar ce poate fi? Ati patit careva asta cu copilul? Stiti vreun remediu naturist sau homeopat pentru asa ceva? Mor de ingrijorare sa-mi vad puiul care umbla ca o zvarluga de la 9 luni asa neputincios si chinuit si imobilizat. Normal ca plange de frustrare ca nu se poate misca iar noi suntem morti de ingrijorare. De ale mele nici nu ma apuc sa insir ca o iau pe aratura. Va pup. Olga We're walking in the air We're floating in the moonlight sky The people far below are sleeping as we fly -Nightwish-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...