Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Propunere indecenta


Recommended Posts

Originally posted by adrienne12

[amoras]barbatii care merg la dominatrix ce credeti? Pardon ne trebuie topic special...

 

/quote]

 

Translate it, please!

O fi ceva unde eu n-am fost, poate o fi ceva misto, nu?[:D]

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu tin foarte mult la glume, dar nici chiar asa!

 

Cum ar fi sa ii zic sotului in "gluma": "dragule, ia uite ce barbat bine...m-as tavali un pic cu el...uite si o tipa super...ne-ar sta bine in 4!"

 

sau:

 

"Nu vrei sa ma vezi cum ma **** tipul ala care arata asa bine? Ei, hai, ca daca vrei, iti aduc si tie una buna."

 

Astfel de glume nu sunt chiar glume pure si nevinovate. Cand te duce gandul la asa ceva, dedesubt se mai ascunde ceva. Iar cand vrei sa afli ce parere ar avea cel de langa tine, o trantesti frumos si spui apoi ca a fost o gluma!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami30 daca fidelitatea nu o asociezi cu dragostea, atunci cu ce o asociezi? Sau poate si fidelitatea a devenit o mentalitate invechita si acum imi da cineva in cap ca nu mai sunt la moda.[bang] E totusi o MARE diferenta in a face sex cu lumina aprinsa (ca a dat cineva exemplul asta mai sus), lucru absolut normal din punctul meu de vedere, si a practica sex in trei. Pai daca nu asociem fidelitatea cu dragostea atunci putem foarte bine sa facem sex cand vrem cu cine vrem, in fiecare saptamana cu altcineva ca doar asa ne cere organismul si fanteziile. Si ce sa mai punem atata accent pe dragoste, pe familie, pe casatorie, pe fidelitate daca le putem separa cu atata usurinta?[:0]

 

Atunci prefer sa fiu demodata in ceea ce priveste fidelitatea, daca asa se pune problema.

 

"Wisdom doesn't automatically come with old age. Nothing does - except wrinkles. It's true, some wines improve with age. But only if the grapes were good in the first place."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei bine, el cica a vazut pe dicovery o emisiune in care se zicea ca poligamia e innascuta la om [alcool], ca doar omul se trage din animale, no? [hop]

si ca decat sa mearga barbatul pe de ascuns si sa nu stie femeia nimic, mai bine sa fie totul pe fatza, adica sa participe toti si ca sa arate ca el nu e egoist, zice ca o lasa si pe ea sa o faca cu un barbat, asa, sa fie egalitate intre sexe. [:D] [mariaj]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca oamenii sunt de 2 feluri:

- dispusi sa faca sex in grup - cum e domnul in cauza;

- oripilati de ideea sexului in grup - aici intra sora ta.

Intre categoriile astea e o incompatibilitate clara, asa ca trebuie vazut urgent daca e vorba de o gluma sau nu. Daca e pe bune... mai tarziu pot aparea pb, sora ta ar putea suferi f mult.

 

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ramona25

ei bine, el cica a vazut pe dicovery o emisiune in care se zicea ca poligamia e innascuta la om [alcool], ca doar omul se trage din animale, no? [hop]si ca decat sa mearga barbatul pe de ascuns si sa nu stie femeia nimic, mai bine sa fie totul pe fatza, adica sa participe toti si ca sa arate ca el nu e egoist, zice ca o lasa si pe ea sa o faca cu un barbat, asa, sa fie egalitate intre sexe. [:D] [mariaj]


id="quote">id="quote">Chestia cu animalele nu tine. Enorm de multe specii sunt monogame, chiar si unele maimute din care ne tragem, cica.[:I]Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa nu recunoastem? Multe cupluri ajung dupa ani de zile sa faca doar sex (din obisnuinta, necesitate, obligatie). unde este dragostea aici? Pai cum, avem o familie impreuna?!?!?!Pentru mine a face dragoste cu cineva = a simti ca esti unica persoana pe care el o doreste din tot universul, importanta, frumoasa, incomparabila. Nu conteaza durata efectiva, stilul, locul...etc. Lucrurile astea se simt la nivel pshihologic, nu e nevoie de cuvinte. Nu cred ca s-ar numi "a face dragoste" daca intre timp te gandesti la ce faci maine de mancare, cine duce copii la scoala etc. Fiecare clipa este unica si trebuie sa te bucuri de ea, pt. ca persoana de langa tine este universul tau.

 

Si chiar nu concep ca daca cineva te iubeste poate sa iti propuna includerea altor persoane in cuplu, si asta "din iubire".

 

Serenne

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ramona25

ei bine, el cica a vazut pe dicovery o emisiune in care se zicea ca poligamia e innascuta la om [alcool], ca doar omul se trage din animale, no? [hop]si ca decat sa mearga barbatul pe de ascuns si sa nu stie femeia nimic, mai bine sa fie totul pe fatza, adica sa participe toti si ca sa arate ca el nu e egoist, zice ca o lasa si pe ea sa o faca cu un barbat, asa, sa fie egalitate intre sexe. [:D] [mariaj]


id="quote">id="quote">Yeah, right. Inca o scuza- asta pentru cine vrea sa creada ca se trage din maimute, desi sunt si animale care raman fidele partenerului toata viata. Sigur, decat sa ma insele si sa aflu peste 2 ani, nu mai bine imi spune, draga, in seara asta ma duc la o blonda cu silicoane? "Amuzant", nu?"Wisdom doesn't automatically come with old age. Nothing does - except wrinkles. It's true, some wines improve with age. But only if the grapes were good in the first place."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...