Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Propunere indecenta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

brenda din cate mi-am dat eu seama a renuntat de sila ... la momentul respectiv sentimentele inca erau ... dar cand a fost pus in fata respectivului eveniment s-au dizolvat instant sentimentele bune si s-au instalat unele de repulsie ... si-a vazut femeia langa care dormea el si pe care o iubea el ... atinsa de altii ... si asta nu a putut intelege si nici accepta ...

parca spunea cineva mai sus ca atunci cand iubesti cu tot sufletul si fiinta ta nu-ti mai sta gandul la pasaricile de pe alte garduri.

 

 

 

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ioanaaradu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana,scuze,nu m-am exprimat cum trebuie.Ma refeream la sentimentele ei,care clar erau de domeniul trecutului,altfel sigur nu ar fi putut sa-i ceara lui asa ceva....

Iar el e clar ca a suferit,dar bravo lui ca a avut taria sa se rupa.

Ideea e ca,nu cred ca atunci cind unul dintre parteneri face asta,mai are vreun sentiment de dragoste pt celalalt.....

 

BRENDA

"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, ex-cumnatul meu pe vremea cind eram in facultate, in camine, a avut si asa ceva: partida in 4. Ele nu erau prietenele lor ci doar niste tipe pe care room-mate-ul le-a adus pt. o noapte. In timpul actului se intrebau una pe alta, cum e, bine, dar la tine? In fine aveau paturi supraetajate la camin, poate ca unii dintre voi stiti. Deci cit a fost tinar si cu mult inainte de a se insura tipul si-a satisfacut multe... fantezii. Va dati seama ca nu mi-a spus mie tot, dar il stiu. Vorba neveste-si "la cit era de pramatie cind l-am cunoscut, nu pot sa cred ce auster si strict e cu copiii acum!" Are 2 fete, una teenage si are niste reguli pt. ele de imi vine mie sa spun ca e muuult prea dur. My point is ca toti barbatii/femeile au o doza mai mica sau mai mare de fantezie de genul asta care ar fi bine sa fie fulfilled inainte de casatorie. Dupa e prea tirziu si nu duce la nimic bun.

 

pozele mele :http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum sa va spun si eu cum sta treaba pe la mine prin ograda![:D] Inainte sa ne casatorim chiar am discutat despre "lucrul" acesta. Am ajuns la concluzia ca nu am putea s-o facem pentru ca ne iubim prea mult... E aiurea... n-as putea sa-l vad cu alta cum nici el n-ar putea sa ma vada cu altul. Exista si alte modalitati cum ar fi un film xxx cu sex in grup .. daca vrei poti da si sonorul tare...[:D] Noi ne-am recunoscut unul altuia aceasta fantezie (de ce sa nu recunoastem ca multi dintre noi o avem?!), la fel de adevarat e ca si curiozitatea e mare dar... totusi.. daca exista dragostea aia mare, trebuie sa fi tare masochist/a s-o poti face.

 

Ramona eu personal cred ca sora ta face o greseala punandu-l la incercare... Eu cred ca daca el i-a propus asa ceva, fie si in gluma, e clar ca s-a gandit la asta si poate chiar isi doreste! S-ar putea ca sora ta sa aiba o surpriza... cel putin ar fi bine sa se pregateasca sufleteste inainte ca.... nu se stie!

 

[flo]

 


Incetisor, ca ma grabesc!

Roxy

 

Cununia civila

Biserica

Restaurant

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, gradina-i mare...

Eu stiu un cuplu casatorit care a primit o propunere din asta de la cea mai buna prietena a sotiei [zz]. Acu' nu mai stiu daca era vorba sa o faca in 3 sau in 4..ca, mama ma-sii, mi s-a rupt filmul numai cind am auzit ideea [:0].

Nu stiu daca au facut-o, dar cert e ca si in ziua de azi (au trecut ani de atunci), tot la loc de cinste in casa lor e aceasta "prietena buna" , care se mai si joaca cu baietelul lor de 2 anisori....

bleah [vom]

 

Ilenya

http://www2.fertilityfriend.com/ticker/3d9c2/ttc.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...