Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

a nascut cineva cu doctorita Tarlea Virginia ?


fanty

Recommended Posts

Uite io am nascut cu dr. Virginia Tarlea acum 4 ani, la Polizu. Am avut cezariana, Ana fiind in prezentatie pelviana. Am numai cuvinte de lauda de spus despre ea. In primul rind, e bine de stiut ca nu este genul sa te mingiie pe crestet si sa te tina de minuta... E foarte bine pregatita profesional, am simtit in permanenta ca sint pe miini bune (si inainte si dupa ce am fost insarcinata).

 

Mi-a raspuns la telefon ori de cite ori am sunat-o (si credeti-ma ca am sunat-o, nu m-am jucat...). Intotdeauna m-a sunat inapoi daca nu mi-a putut raspunde. Pe toata perioada sarcinii am fost la clinica Sanador. Niciodata n-a vazut nici un ban in plus de la mine in afara consultatiei, nici flori sau alte chestii... I-am dat bani in ziua in care m-am externat din spital pt ca m-a refuzat pina atunci de fiecare data cind incercam.

 

Repet... Este o persoana mai rece, dar bine pregatita. Acum... depinde ce conteaza mai mult pt fiecare. Aaaaa... si eu am facut o radiografie pulmonara cind eram in 6 saptamini, iar a doua zi am aflat ca sint insarcinata... A fost singura care m-a sustinut sa pastrez copilul si care mi-a explicat cu argumente de ce sint sanse foarte mari sa am un copil sanatos. Si asa a fost, cum a spus ea...

 

Succes!

 

Carmen

______________________________________________________

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."

(Enriyeu Castaldo)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...