Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clinici in cluj?


Recommended Posts

[hia] revin din nou, de data asta cu o alta inrtebare...[:D] si m-as adresa in mod special fetelor din cluj...[fuga]stiti cumva daca in cluj exista vreo clinica unde se poate naste in apa? am auzit ca este in Victoria, langa brasov, dar pana acolo e drum lung, totusi;):)... sau puteti sa-mi spuneti o clinica buna in cluj, chiar particulara, unde conditiile sunt super si personalul la fel? mersi mult de tot... va pupacesc pe toate... si mult noroc cu prichindeii vostri.. nascuti sau ne..(inca):)[grup] andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eladea2005 despre nasterea in apa intr-o clinica din Cluj nu stiu sa iti spun. Daca te uiti pe aici au scris cateva fete despre asa zisa clinica de la victoria, care se pare ca nu exista[:)]

Ce pot eu sa iti spun este ca exista in Cluj un spital privat unde am nascut eu si am fost foarte multumita de serviciile oferite.

Spitalul e mic, saloanele sunt cu 1 si 2 paturi, bebeii stau cu mamicile, dr e acolo in permanenta la fel si moasa si asistentele.

Mancarea este adusa de o firma de catering si iti poti alege meniul, poti primi vizitatori cand vrei, sotul sa asiste la nastere...

Din cate stiu eu, ca sa nasti acolo exista conditia ca tot acolo sa iti fie urmarita si sarcina.

Daca mai vrei detalii, trimite-mi un PM si iti spun tot ce vrei sa stii.

[flo]

 

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...