Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Bistrita (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salut!

bun venit Magdalena2000 si T_Ioana, sper sa fiti ceva mai vorbarete ca restu' gasti'[:D][:D]

 

Ioana...da...pai ne-am cam intalnit, asa mai pe jumatate, am fost eu cu Antonela(april) si ne-am povestit o leaca prin parc, asta pana ce Stefan a inceput sa planga dupa toti copilasii mai mari ca el care nu-l bagau in seama...si a trebuit sa ne intoarcem la casele noastre.

 

Hm....eu cred ca nu-i mare lucru sa ne intalnim in parc...cu sigurantza cam toate ducem copii pe acolo macar o data pe saptamana....greu este cu programul fiecarui copilas in parte...

 

mara03, deci ai inceput munca...ce fain de tine...eu mai tre sa stau acasa macar un an...desi deja tanjesc dupa munca...

Am vazut tarziu mesajul tau...asa ca nu am fost pe terasa la phoenix[:D]

L-am vazut pe Tudor intr-o dupamasa in parc, era cu bunicu[:D] al meu sa jucat un pic la nisip cu el...de...trage la astia mai maricei...Vroiam doar sa zic ca ai o minune de copilas, cuminte si scumpic foc!Mi-a spus si cum il cheama, si cati ani are haha...ai baiat mare!!![:D]

 

Ioana, sarcina usoara si un bebe frumos si sanatos!!!

Va mai astept la o poveste...ceva...poate punem iara de o intalneala dar de data asta pe bune!!![:D]

 

 

[loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]

poze de la Colibita id="size2">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

noi am facut vaccin,acum aproape o saptamana.deocamdata ne simtim foarte bine,nici macar durere in brat nu am avut,a doua zi.bine,ma refer la daria,caci mie inca mi-e teama de intepatura.rusine mie!!!iar tati o sa faca la unitate.

pana la urma cand e intalnirea???cu vremea asta,e cam aiurea sa ne facem planuri.pe mine una ma trage la un soooomn.

te pup.

 

Ema

 

Tg Mures

 

Ziua Dariutei

 

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...