Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelisti si steliste (8)


Recommended Posts

va rog sa cititi [url="http://www.ieseanul.ro/articol/ziar/iasi/secretele-lui-poli/12644/166/"]aici[/url] cati bani a dat dinamo pt ca cei de la poli iasi sa le rupa picioarele stelistilor si sa traga cu dintii pentru macar un egal... ma intreb cat au dat ca sa nu joace nimic in Stefan cel Mare... echipa - satelit pe vremuri, dar CHIAR ASA?!!!
Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
[hippi] Cristina si Vlad [bonjovi]

[grup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59"]un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar[/url] [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 312
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

wow, ce diferenta intre echipa care a batut pe Steaua si cea care a primit (cu bratele deschise aproape) 7 (sapte) goluri astazi! tz-tz-tz...
Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
[hippi] Cristina si Vlad [bonjovi]

[grup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59"]un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar[/url] [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda..... oricum, meciul de kko pe care l-a facut steaua..nu-l justifica nimik![bang][xx(] sa fim seriosi....au jucat foarte prost..sa zica merci ca n-au primit gol... sunt foarte suparata![V] cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ! Stelista de la 14 ani, cand, pe 16 aprilie 1986 trageam o fuga pe stadion dupa meciul cu Anderlecht (dupa meci, ca deh,....varsta....) sa iau iarba s-o pastrez + autografe de la Tudorel Stoica (cine stie, cunoaste [:)], dragutzul de el...) si Duckadam (le mai am si-acum, scrise cu creionul.... Dana M. si Raluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti voi cum sta treaba cu Steaua? La fel cum ar fi stat treaba daca orice alta echipa din Romania ar fi ajuns in Liga Campionilor...Exact cum a zis Radoi...Degeaba ii aducem pe Real in Romania daca ne facem de ras...Nu e vina voastra...Mai mult nu ati putut si nici nu veti putea...Asa ca haideti sa ne rezumam la liga lu' Mitica si lasati aerele astea de superioritate la o parte ...La meciul Steaua-Real nota 20 pentru comentatori...S-a vazut din cosmos ca au tinut si vor tine intotdeauna cu Steaua...Rusineeeeeeeee...Incercati sa gasiti explicatii pentru jocurile proaste de la GAlati si Piatra Neamt....Va zic eu care e explicatia...Lipsa de profesionalism...Atat din partea jucatorilor cat si din partea conducatorilor...S-au vazut in Europa si li s-a urcat lumea la cap ...Ar fi bine sa coborati cat mai repede cu picioarele pe pamant ca altfel s-ar putea sa pierdeti si locul doi si la anul sa va uitati la noi si la Rapid si sa va smulgeti parul din cap...Ca de...Dinamo va juca la anul in Liga Campionilor datorita Stelei nu? Rapid nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? Dinamo nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? CFR Cluj nu a avut nici o contributie la chestia asta nu?

Bafta pentru Cupa UEFA ca veti avea nevoie!!!

 

Mai e mult pana departe...

CAINE PANA LA MOARTE!id="red">id="size4">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Balauru
Stiti voi cum sta treaba cu Steaua? La fel cum ar fi stat treaba daca orice alta echipa din Romania ar fi ajuns in Liga Campionilor...Exact cum a zis Radoi...Degeaba ii aducem pe Real in Romania daca ne facem de ras...Nu e vina voastra...Mai mult nu ati putut si nici nu veti putea...Asa ca haideti sa ne rezumam la liga lu' Mitica si lasati aerele astea de superioritate la o parte ...La meciul Steaua-Real nota 20 pentru comentatori...S-a vazut din cosmos ca au tinut si vor tine intotdeauna cu Steaua...Rusineeeeeeeee...Incercati sa gasiti explicatii pentru jocurile proaste de la GAlati si Piatra Neamt....Va zic eu care e explicatia...Lipsa de profesionalism...Atat din partea jucatorilor cat si din partea conducatorilor...S-au vazut in Europa si li s-a urcat lumea la cap ...Ar fi bine sa coborati cat mai repede cu picioarele pe pamant ca altfel s-ar putea sa pierdeti si locul doi si la anul sa va uitati la noi si la Rapid si sa va smulgeti parul din cap...Ca de...Dinamo va juca la anul in Liga Campionilor datorita Stelei nu? Rapid nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? Dinamo nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? CFR Cluj nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? Bafta pentru Cupa UEFA ca veti avea nevoie!!! Mai e mult pana departe...
CAINE PANA LA MOARTE!

Care-i problema ta? Nu ti-a raspuns nimeni la subiectul cu dinamovisti si te-ai gandit sa te bagi in seama aici? Du-te si latra in alta parte, domnule "Caine pana la moarte". Nu ti-a cerut nimeni parerea! Mai uita-te in curtea voatra: Pandurii-Dinamo 1-0 [:D] Vin hingherii!!!! Laura [mamica] de shtrumphi, [bonjovi] Rares si [zana] Bianca 13.06.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Balauru Steaua...Rusineeeeeeeee...Incercati sa gasiti explicatii pentru jocurile proaste de la GAlati si Piatra Neamt....Va zic eu care e explicatia...Lipsa de profesionalism...Atat din partea jucatorilor cat si din partea conducatorilor...S-au vazut in Europa si li s-a urcat lumea la cap ...Ar fi bine sa coborati cat mai repede cu picioarele pe pamant ca altfel s-ar putea sa pierdeti si locul doi si la anul sa va uitati la noi si la Rapid si sa va smulgeti parul din cap...Ca de...Dinamo va juca la anul in Liga Campionilor datorita Stelei nu? Rapid nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? Dinamo nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? CFR Cluj nu a avut nici o contributie la chestia asta nu? Bafta pentru Cupa UEFA ca veti avea nevoie!!! Mai e mult pana departe...
CAINE PANA LA MOARTE!

Draga Dan, Sa stii ca eu citesc despre tine,de cind posteaza mama ta.Esti un baiat sensibil si cu mult bun simt dar interventia ta aici instiga la cearta,scopul topicului e altul.Imi pare rau ca asa intelegi tu sa-ti aperi echipa preferata [:0]. Fetelor, Desi nu am scris pe-aici,sunt si eu stelista veche.Offf,ce rau mi-a parut de meciul pe care l-am pierdut cu Realul.. Ma consolez cu visul ca poate la anul,Steaua va juca in Champions League cu Bayern München si o sa merg pe stadion [:D]. Succes Steaua! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...