Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Incerc si eu marea cu degetul: Petroi Ramona Alexandra! Absolventa a Facultatii de Litere, Sibiu; Sectia Germana- Franceza! Promotia 2000! Este din Zarnesti, Brasov, a fost profesoara in Brasov si vroia sa plece in Canada! Mai are o sora ,Adriana! si cred ca are cam 32 de ani! Nascuta in august, 26 sau 27! Ar fi o adevarata placere sa o regasesc! Kasi si Victoria Kasi si Victoria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lady.lavi
buna Brasov.La Multi Ani Sunt si eu o Brasoveanca ,care din pacate a luat cindva proasta decizie sa se mute la Bc.ACUM ,DE FAPT DE ATUNCI TANJESC DUPA BRASOV. Povestitimi voi cum mai e Bv-ul ca eu nu l-am vazut de 2ani. Fiti bune si amintitimi cat e de fain la Bv. Va pup BRASOVENI lavi
eu ila m proaspat in memorie, sambata m-am intors de la brasov catre bucuresti - lagar de concentratre munca - a fost fain, frumos, si brasovul e acelasi la fel de minunat! nu am poze pe camera pe el dar am pe telefon cu bradul si de sub tampa daca imi dai nr tau de tel iti trimit si tie, o bucatica mica din brasovul nostru minunat! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da am fost dupa craciun pana pe 5 ianuarie, dar avand sotul in dotare programul nu a fost la discretia mea din pacate, dar voi revenii la inceputul lui februarie! va pup si astept sa mai dati din degetele pe aici! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent!

Am urcat duminica in Poiana, drumu ok, trafic lejer, pe la 10.Poiana frumooooaaaasa, plina de zapada.Am parcat masina lejer, 4 lei ora.Am lasat sania in portbagaj ca parea destul de aglomerat pe partia de sanii de langa biserica si am urcat sa o asteptam pe fetita de la ski la telecabina Kanzel. Drumul acela pe jos cu un copil de mana a fost un cosmar. Masini parcate de o parte si cealata pe sosea, trotuarele necuratate de zapada si unde facusera pietonii loc hop! si-a mai parcat unu masina. Iar pe sosea(in statiune vorbesc) bara la bara sa urce cu masina direct in gondola, pardon, daca se poate...In nici un caz nu se punea problema recreerii; din contra. Era un peisaj de vis desprins parca din... centrul Bucurestiului[bang]

In schimb ne-am oprit la coborare in parcul de pe Livada Postei unde amenajarile sunt impecabile, copii putini si foarte bine dispusi si partiile de saniute ingrijite si libere. Si chiar si Politie Comunitara patruland! Nota 10!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...