Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (4)


Recommended Posts

Dana, Livada Postei se numeste zona aceea: Casa Armatei, Biblioteca Judeteana, Rectoratul...Parcul este chiar in spatele bibliotecii(de unde pleaca autobuzul de Poiana) si se intinde paralel cu soseaua, pe stanga cum urci spre Poiana, pana la prima curba. E chiar la strada, nu poti sa-l ratezi.De la noi iei 31 pana la capat.

Voi ati fost la patinoar de cand s-a mai incalzit? Stii cumva cum se mentine gheata?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare din nou, Va spuneam ca azi vizitam policlinica pentru un consult ORL. Irina este perfecta otic, dar are o rinofaringita acuta. Ea e mult mai bine decat Sorina, in sensul ca a scapat mult mai ieftin de viroza/gripa asta. Sorina isi revine si ea si pot spune ca in afara de faptul ca ii fac spalaturi cu apa oxigenata in urechiuse (multumesc mult Anca stii tu pentru ce [pup])nu simt ca ar fi ceva in neregula cu ea. A devenit sotioasa ca de obicei, fata de copilul care o saptamana a zacut la pat dezbracat si acoperit cu carpe ude. Era mai mult moarta decat vie, singurele clipe in care isi mai revenea, erau cele in care o bagam in cada cu apa, sa-i scada temperatura. Sper sa-mi revin si eu ca sunt data peste cap cu programul [:I]. Tocami am terminat de facut niste snitele de peste si o tocanita de ciuperci [yami]. Cred ca sunt singura brasoveanca noptambula din club. Anca, felicitari pentru schior. Nu stiu de ce retinusem ca Vladut e la Brasov pentru ca e bolnavior si ma gandeam ca l-ai lasat la mama ta ca sa nu-ti mai iei concediu. Nicoleta, am vazut acum mesajele de la tine, poate reusesc sa intru sa vorbim cat esti tu la munca. Sunt in criza de timp in ultima perioada si rar imi permit sa stau la calculator cand misuna pe langa mine titirezele. Ce-ti face burtica? Sunteti mai multe din Racadau pe aici sau ma insel? [8**] Simona, [copil] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [bebic] Irina (5 Mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata intru pe forum un pic, la cafea, daca nu sunt de servici.La "ce gatim azi" deja era postat ceva de azi, am intrat si am aflat ca cineva a si terminat de gatit.UUUps! Ce harnica-i lumea!Ma uit la ora la care a postat: prea harnica. Ma uit la tara: e totusi Rom.Doamne, sucita lume...Si cand deschid la brasovence gasesc si explicatia. Na ca m-am linistit. Multa sanatate! Si eu tot din Racadau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragele mele, haideti la o cafeluta pana nu imi cad ochii in gura de tot.....deh luna plina imi face probleme si cum eu sunt o lunatica........va dati seama cat de chiauna sunt azi! Si mai tre sa ajung si la scaramanat in dinti..o adevarata placere![alcool] Vladut a fost sambata la patinoarul din racadau si am inteles ca era ok! Simona cu multa placere si ne mai auzim multa sanatate! Nicoleta sarcina usoara o sa ma interesez si de rezerva si iti spun! Diana draguta si eu locuiesc in apropiere de racadau la temelia pe carpatilor! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by diuna

Dana, Livada Postei se numeste zona aceea: Casa Armatei, Biblioteca Judeteana, Rectoratul...Parcul este chiar in spatele bibliotecii(de unde pleaca autobuzul de Poiana) si se intinde paralel cu soseaua, pe stanga cum urci spre Poiana, pana la prima curba. E chiar la strada, nu poti sa-l ratezi.De la noi iei 31 pana la capat.Voi ati fost la patinoar de cand s-a mai incalzit? Stii cumva cum se mentine gheata?


id="quote">id="quote">Diana, e vorba de parcul construit de SC Ina Schaeffler Romania? daca e acela, l-am vazut doar din mers, dar sotul meu lucreaza acolo, la fabrica asta si de aia stiam de el...la patinoar nu am fost, ca nu stim nici unul sa patinam, probabil ca pe diana o s ao inscriu la curs...Simona, cum sutn fetele? ai fost la ORL?si noi tot in racadau stam, pe padina, si o cunoastem live pe Nicoleta, si speram in ucrand si pe Diuna si pe Anca, care sunt niste dragute si sar foarte repede in ajutor!________________________Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?Petitia online:http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...