Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

i-am lasat vremii timp sa se gandeasca bine si sa isi faca de cap pan aatunci ca mai sunt vreo 10 zile in total, asa ca eu spun sa fim optimiste de nu s-o putea afara atunci o sa intram in complex in Magnolia...

 

m-am gandit la toate si Neata buna! Haideti la o cafea!

 

POZE VLADUT

 

 

 

"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele am nevoie de ajutor cu o informatie - Directia de Munca din cadrul prefecturii brasov, cunosteti pe cineva acolo, pentru ca nu am ridicat alocatia lui vladut(de fapt nu au vrut sa i-a dea mamei) mi-a fost suspendata si nu prea stiu ce acte trebuiesc facute sa o primesc la inapoi si retroactiv! la telefon am fost flituita si am niste draci de mor! HELP ME! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca draga, nu am pile acolo( din nefericire!) dar uite cum procedez eu cand sunt in situatii naspa cu functionarii Primariei/Prefecturii: intru pe www.brasovcity.ro si lansez intrebare/reclamatie la CIC cu ceea ce ma intereseaza.Deci intreaba prin mail ce ai de intrebat, dar nu uita sa arunci niste critici la adresa felului in care ai fost tratata.Vei primi raspuns tot pe mail cu informatii exacte.Mie mi-a fost de mare ajutor acest serviciu de informare a cetateanului. Serios!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, daca-mi aduc bine aminte, dosarul meu pentru alocatie continea: - certif de nastere (copie si original) - copie dupa buletinul meu ( originalul il am mereu la mine) - extras de cont, pentru ca am vrut banii virati pe card - cerere tip de la ei pe care am completat-o acolo Nu mai stiu exact daca dosarul l-am dus eu. Sa ai la tine un dosar ca nu strica. Apoi, daca zici ca ai vorbit cu ei la telefon, intreaba de orar, ca au un program tare idiot si risti sa faci un drum degeaba. [8**] Simona, [copil] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [bebic] Irina (5 Mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata dragele mele, multumesc de sfaturi, in cele din urma am reusit sa iau legatura cu cei de la Directie si am aflat ce acte am nevoie, e asa cum a spus Simona[amoras], vineri pana la ora 13.00 au program, am deschis si un cont pentru banuti ca am restante neridicate din 2004![alcool] Asa ca o sa vin eu de joi, dar cred ca la cat am de umblat va trebui sa ma clonez in 1000 de directii! Dar rezolv eu si la 17.00 sunt in parc! Diana daca nu poate sa vina Mahomed la munte atunci va veni muntele la Mahomed! ZI farmacia unde lucri si ma fac eu ca am ceva de cumparat de acolo![hot] [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...