Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (4)


Recommended Posts

Diana, nu vreau eu sa te supar ca imi esti draga, dar sa sti ca nu ma pricep la toate, din pacate m-am cam lovit cu capul de unii medicii si nu prea mi-a placut ce am constatat, asa ca .... o sa viu sa ma refreshez....dar de dat cu parerea am sa o fac fie el si cel mai tare medic din tara si tot ii fac capul varza cu intrebarile pana ma lamuresc... Si ca sa stiti cu cine aveti de a face, de obicei cand vlad se imbolnaveste, ii aplic tratamentul care il recomanda doi medici, daca e acelasi atunci am si eu incredere ca e ok, si asta abia dupa ce am stat in spital cu copilul si dupa o saptamana am plecat cu el mai mult mort decat viu, mi-a fost lectie si invatatura de minte sa nu ma mai iau dupa toti care cred ca sunt medici si se pricep......fie ei si de la MEDO. Azi la 15.30 sunt deja in tren asa ca vineri la 17.00 va astept in parc sa ii facem cu mana lui Nenea Rabin. Calculatorul mamei a facut comotie cerebrala si nu am net la ea asa ca o sa fiu acolo ca altfel o sa fiu neserioasa si nu vreai! Daca ati sti cat am eu de umblat maine........ Daniele o sa vin de pasti macar cu o pulpa de miel ca prea v-am amestecat.......dr. de fam de la bv are cabinetul pe toamnei! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by amalisimona
Daniela, imi pare rau pentru Diana si pentru tine. Noroc ca necazurile astea trec. Multa sanatate!!! Cum sunt cei de la Medo? Ai mai apelat la ei..si daca imi poti spune cam cat taxeaza pentru o vizita acasa. Am auzit ca au niste scoruri de te doare mintea...2500 Euro l-a costat pe un schior ghinionist un picior rupt.
Hai ca am ajuns sa ma citez singura. [bis] Daniela, pleaaaase spune-mi despre cei de la Medo. Am fost tentata sa apelez la ei de nu stiu cate ori, dar am o experienta din 2003 si nu am fost prea incantata de servicii. Sanatate [8**] Simona, [copil] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [bebic] Irina (5 Mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diuna
Cum sa ma superi, draguto? Nu m-ai deranjat cu nimic, dar m-am amuzat si eu de vastele tale cunostinte in domeniu[:D]. Defect profesional[:D] Eu incerc sa fiu la Rabin, dar, please!, nu ma puneti sa vin cu copiii...[:I] [ups] Cum ne recunoastem?
o sa fiu cu jeaca portocalie de ski si pantaloni de ski si cu vladu din dotare pe care sigur o sa il recunoasteti! macar sunt pe bune cunostintele mele? Daca mai am si scapari.......im fac autocritica! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stept si alte pareri. E bine de stiut, pentru ca ofera o arie larga de servicii. Cristina Anca draga, in mare esti documentata, dar mai avem de discutat despre zaharul din Panadol si despre felul in care actioneaza Smecta. Oricum sti destul cat sa le administrezi liiinistiiita puiului tau...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde mi-e prima parte din postare? Aceea despre faptul ca parerea mea e ca Medo sunt profesionisti? Ce s-a intamplat???[biz][biz][biz] Nu mai am timp sa rescriu, cert e ca o deplasare la domiciliu costa 100 lei, @amalisimona. Astept si eu parerea Danei. Unde s-o fi pierdut prima parte? Ce-am facut?[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din ce in ce mai slabita, va spun ca nici nu vad ce scriu, dupa ce ca stau cu Diana de duminica numai in casa si nu mai stiu prin cate am trecut, ma mai doare si dintele d emor, desi luni seara am fost si i-am scos nervul... marti a fost ok, si de aseara ma doare de mor, nu mai stiu care... azi trebuie s aajung neaparat la doctor, desi marti eram programata la plomba finala... Diana e mai bine, in sensul ca nu a mai facut febra de marti dimineata, scaune a avut ieri doar doua, dar tot diareice, si desi ieri a mancat cate cevba, azi nu prea vrea si tot spuen din cand in cand ca o doare burta... nu mai stiu ce sa ii fac... m-am saturat! Legat de cvei d ela MEDO, taxa a fost de 100 ron, adica deplasarea si consultatia si prescrierea de medicamente! Doctorul care a venit la noi se cheama Radu Mitrea, si mi-a placut, m-a linistit atunci, cert e, ca asa cum va spuneam si mai sus, nu aveam la cine sa apelez la ora aia, duminica seara, neinscrisi la nici un medic de familie si veniti in Brasov de 4 luni... a fost singura alternativa... cei drept, Diana atunci nu avea diaree, ci doar se vaita de burta si vomase de doua ori.... ________________________ [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14"] Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?[/url] Petitia online: http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela imi pare rau ca treci printr-o perioada asa de nasoala. Stiu cum este cand o "durere" nu vine singura. Iti doresc sa fii puternica si sa va reveniti cat mai repede. Iti multumesc pentru raspunsul legat de cei de la Medo. Pe noi ne-a vizitat alt medic. Sanatate tuturor. [8**] Simona, [copil] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [bebic] Irina (5 Mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Din pacate eu nu pot ajunge astazi, voi pleca de la serviciu abia pe la 17.00, probabil ca vom ajunge si noi in parc, insa nu cred ca veti mai fi pe acolo... Sa faceti poze, sa va vedem si noi, cele care nu putem veni (eu, spre ex). Un week-end frumos. Nicoleta [gravi] 28+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si Stefan (27.01.2003)[sofer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...