Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oooooffff! Eu abia astaptam impresii... Imi pare asa de rau... Ramane o propunere deschisa, poate pentru vremuri mai bune[hopsieu]. Tudor al meu e acasa, e mai bine dar n-am avut cural sa-l duc la gradi. Sper ca maine. Cum a fost in Brasov, Anca? Ce face, ce zice Vladut? L-ai luat la Bucuresti?Asteptam inpresiile celui mic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos la brasov dar scurt din pacate, asta este lucruriel placute se termina repede! Lui vladut i-a placut s-a simtit bine, a fost foarte bucuros cand am ajuns acasa si incantat sa ii fac eu baita si sa doarca cu nasul pe pieptul meu ca "mamai e mirositoare frumos si mie mi-a fost dor de mirosul tau!" recunosc ca de mic la vlad mirosula jucat un rol important. si sa va relatez un dialog de la baita de joi seara, pe mine m-a amuzat teribil> dupa ce l-am spalat si clatit. V: "cum e mami pielea mea?" Eu: curata! V: "Are stelute?" Eu: "Da." V: "Vezi mami cat sunt de stralucitor ca am stelute pe piele!" .... Vineri am rezolvat si cu alocatia lui vlad cica in martie priesc banutii pe card! mai aveam o restanta din 2004 dar cica s-a prescris ca e mai veche de 3 ani, ma gandesc daca era invers se mai prescria ceva? va pup pe toate cu drag si pana la intrevederea finala ne mai vedem pe aici! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! noi suntem mai bine azi, adica diana mai tuseste un pic dar in rest s-a cam reparat... i-am dat pana la urma enterol si i-a trecut si burtica! pe mine m-a durut dintele rau inclusiv sambata, dar vad ca de ieri e bine, adica durerea s-a calmat, exact asa cum mi-a spus dentistul... astept sa vina marti seara sa ma duc la plombele finale! imi pare rau ca nu ne-am putut intalni, si sper ca o alta intalnire va fi cat de curand, si ca ne vom vedea toate! ________________________ [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14"] Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?[/url] Petitia online: http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea, Imi place sa va citesc. Vreau sa urez tuturora multa primavara in suflet.Adevarul este ca mi-e dor de soare si de ghiocei si de mirosul ierbii crude, m-am saturat de iarna asta nesfirsita. Ei dar v-a veni ea si atunci sa vezi...[olala][olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-aveti, fetelor? Primavara aia cu noroaie, ploi, vanturi...? Nuuuu... Eu mai vreau o zapada mare si curata, sa mai ninga si sa mai facem un om de zapada. Inca nu a fost destula iarna. Nu mi-e dor de baltoace si inundatii..Sa mai ninga ca lumea macar o data. Dupa aceea poa sa vina ea si primavara. Azi l-am incaltat pe Tudor in cizmulitele de cauciuc. Asa o senzatie de umezeala m-a incercat cand le-am vazut...Beah!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...