Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut. Si noi am fi vrut schi pentru Stefan, insa... mai amanam un an sau mai spre primavara :). Am vrea mult sa il ducem la inot, insa nu ne ies socotelile cu timpul. Dupa cum v-a povestit Daniela, am avut serbare luni, a fost frumos. Incercam si noi sa ajungem joi la serbare la Diana, problema este daca Stefan va reusi sa fie asa de cuminte ca ea, sa fie atent atata timp. Intre timp voi merge azi la un ecograf performant aici in Bv, 4 D, sa imi vad minunea din burtica, sa il masoare medicul si sa imi spuna (sper) ca este ok. Am emotii... Despre scoli ce sa zic, probabil ca Stefan va merge la scoala 25, noi insa mai avem un an pana sa incepem sa ne interesam ce e cu inscrierile. O zi buna, Nicoleta [gravi] 22 plus [baietel] si Stefan (27.01.2003)[sofer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! eu ieri si azi am fost cu grupa Dianei la colindat, la politia judeteana si la primarie, plus in gradinita la o intrunire a inspectorilor... au fost super copiii si au cantat minunat! maine seara avem serbarea si ne pregatim de zor costumele pentru piesa! ________________________ [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14"] Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?[/url] Petitia online: http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, am fost intr-o zi pe la gradi, i-am dus fostei educatoare a fetitei niste diplome, chestii ce aveau s-o ajute la ceva grad, probabil, si am vazut pe scari pozele cu promotiile gradinitei( stii, acelea in toga, de zici ca au absolvit cel putin Harvard).Asa am tras niste lacramioare cand am gasit-o si pe mica mea acoloooo....!Acum ca te vad pe tine agitata cu costumele imi aduc aminte ce fain era. Nu am mai intrebat nimic deocamdata despre inscrierile la scoala dar nu te uit. Stai linistita, e vacanta. Sa ne povestesti ceum a fost pana pleci la Alexandria, bine?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca numai eu scriu. Eu centrez, eu dau cu capu'. Nu-i nimic, eu sunt consecventa. So: A fost cineva aseara la Gala de Craciun a Operei din Brasov? Ca eu din niste motive meschine n-am reusit.A fost frumos ca de obicei, sau si mai si? Va rog povestiti, ca nu mai am rabdare,si colegele mele de servici nu gusta genul, deci nu ma pot ajuta.Poate altcineva...?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele brasovence, intrucat eu voi intra in linie drepata cu pregatirile de craciun si apoi voi veni spre casa la bv unde laptop-ul familiei a intrata in moarte cerebrala , vreau sa va urez sarbatori fericite, multa multa sanatate un craciun alaturi de cei dragi si sa ne reintanim cu sanatate si cu bine la anul! Anca cu drag! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
buna Brasov.La Multi Ani Sunt si eu o Brasoveanca ,care din pacate a luat cindva proasta decizie sa se mute la Bc.ACUM ,DE FAPT DE ATUNCI TANJESC DUPA BRASOV. Povestitimi voi cum mai e Bv-ul ca eu nu l-am vazut de 2ani. Fiti bune si amintitimi cat e de fain la Bv. Va pup BRASOVENI lavi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...