Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii "interzise"


Recommended Posts

Am aflat de la o prietena despre acest forum si mi s-a parut f interesant! Fireste ca am si eu ceva pe suflet si as vrea sa vorbim despre asta ! Oare o relatie cu un barbat insurat iti poate da viata peste cap ?! Eu nu sunt casatorita si pt a-mi incepe viata sexuala am cautat un barbat cu experienta ! Soarta a vrut sa fie un barbat super interesant, cu pozitie stralucita, f destept (inevitabil m-am si indragostit de el), dar din pacate insurat ! Pt el am fost insa doar o aventura.. Acum totul s-a cam terminat pt ca eu am pus punct din cauza ca voiam mai mult, iar el nu-mi putea oferi ! Oare am gresit ca l-am ales pe el ? Nu mi-am pus niciodata in gand sa-l despart de sotia lui... si acum imi pare rau ca nu mai vorbesc cu el ! Intelectual eram pe aceeasi lungime de unda si... imi placea ca-mi dadea sfaturi f bune ! Daca as incerca sa raman prietena cu el, oare ar merge !? deea2909
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Daca tu esti indragostita de el, fireste ca nu puteti fi "doar amici". Eu cel putin asa cred.

 

Dupa fiecare discutie "pe aceeasi lungime de unda" si dupa fiecare sfat intelept, el se va intoarce la sotia lui iar tu vei ramane cu... sfaturile. Si mai e mica problema: daca tu vroiai ceva serios iar el vroia doar o aventura, nu cred ca erati chiar pe aceeasi lungime de unda.

 

Ca l`ai ales pe el - asta nu cred ca poate fi calificat drept corect sau gresit. Dar din moment ce el a decis sa puna punct, nu vad de ce ai insista.

 

Poate e momentul sa faci un pas inainte si sa lasi povestea asta sa ramana doar o amintire placuta.

 

Mult succes!

 

 

 

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was id="red">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de deea2909

Oare o relatie cu un barbat insurat iti poate da viata peste cap ?! Eu nu sunt casatorita si pt a-mi incepe viata sexuala am cautat un barbat cu experienta ! Soarta a vrut sa fie un barbat super interesant, cu pozitie stralucita, f destept (inevitabil m-am si indragostit de el), dar din pacate insurat ! Pt el am fost insa doar o aventura.. Acum totul s-a cam terminat pt ca eu am pus punct din cauza ca voiam mai mult, iar el nu-mi putea oferi ! deea2909


id="quote">id="quote">Nu soarta a vrut sa fie un barbat super..tu l-ai cautat...si l-ai gasit!!!Si la cat de hotarata esti sau ai fost atunci cand ai pus punct relatiei stiind ca nu poti primi mai mult decat ti se oferea de ce-ti mai pui intrebari daca viata ta a fost data peste cap?Ai cautat si ai primit ceea ce ai vrut,ai plecat mai departe...care e problema?Miha id="red"> [8**] si [comoara] Robert id="blue"> (18 id="purple">nov 2004)id="purple"> [foto]Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bunid="red">id="Comic Sans MS">Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!id="size3">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca eu as fi nevasta-sa si as afla, v-as spanzura pe amandoi! Nu puteai sa iti gasesti unu' fara nevasta, soro?

N-aveti decat sa va suparati, dar eu asta nu accept! Viata sexuala puteai sa ti-o incepi si cu un dildo, si tot aia era! Imi pare rau, da' eu nu iti voi spune niociodata bravo mama, indiferent ca el a [xinpat] si a zis pa.

Eu, personal, cand mi-am inceput viata sexuala, m-am gandit la mai mult, nu numai la dezvirginarea cu unul mai cu experienta.

 

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Eliza mea

Eliza de 2005

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea te condamna pentru ce ai facut .Asta nu inseamna ca eu te aprob .

Ai gresit cind ai [xinpat]cu barbat insurat? .Eu zic ca da si nu .A fost decizia ta.Nu e treaba mea.

 

DAca mai poti fi prietena cu el ?Mai bine nu.

Gindestete de 2 ori pina faci pasul asta.MAi sunt si altii cu experienta.Crezi ca el s-a gindit sa te simti tu bine ?El e fericit ca a dat de aia mica.[pk]Iar prima dezverginare nu e chiar atit de faina ,din cite stiu eu.Prea mult singe si durere.[alcool][bang]

 

De acum in colo nu mai gindi cu ...gindeste cu capul.

Be [cool] ,intr-o zi o sa gasesti marea iubire.[amoras]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deea cati ani ai?

Eu una nu te condamn,ii se poate intampla oricui sa aibe o relatie cu un om insurat.Si fetelor stiti foarte bine asta.Cat despre viata sexuala,da poate e important cu cine o incepi dar asta se uita repede,si oricum primele dati nu e prea multa placere.Sau poate niciodata[alcool].

Iar sa ramai prietena cu el mi se pare imposibil,nu stiu de ce dar eu cred ca un barbat insurat care are o aventura nu-si va lasa niciodata nevasta,exceptand unele cazuri.Si sa pastreze o relatie de amicitie cu cineva cu care s-a culcat iar mi se pare imposibil.

Eu zic sa te retragi frumos,sa cauti parteneri liberi.E mai bine in primul rand pt tine[biz]

 

 

 

iubirea mea [asia]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Deea ..oarecum am facut acelasi lucru ca tine numai ca atat eu cat si el suntem casatoriti, mai maturi,....dar s-a intamplat ( la mine eu zic ca a fost un accident ..dar a fost ).Si mie mi s-a parut interesant , pe acceeasi lungime de unda,f destept( are si o cariera de invidiat as zice)...dar atentie !!!!! mare atentie - din toate astea noi suferim nu ei..(in cele mai multe cazuri).

In ce priveste persoanele care spun ca prima exp poate fi si cu un dildo ... fetelor habar nu aveti despre ce vorbiti.Prima mea exp a fost un esec total...si am devenit f reticenta,....mi-au trebuit cateva luni sa mai accept sa ma atinga cineva.De aceea e f importanta in viata prima relatie - e drept era f bine daca nu era un barbat insurat- dar e nevoie de cineva cu experienta altfel [bang]

 

E normal sa-ti lipseasca ...si iti va lipsi inca mult timp dar nu poti la nesfarsit sa te agati de ceva imposibil .Vei avea multe relatii ,unele mai reusite ,altele mai putin, vei face comparatii si tot el va fi cel mai grozav !!! Trebuie sa incerci sa ii vezi si bubele (sigur are) ...si sa fii realista .

Daca poti transfoema in prietenie ce a fost ?? DA !!! dar nu acum cat oftezi dupa el...poate mai tarziu ...poate!!!!asta daca vrea si el.S-ar putea sa isi caute alte relatii si tu sa nu mai prezinti interes daca l-ai refuzat!

De cate ori te-a cautat dupa ce l-ai refuzat?

 

ai grija de tine !!!

adriana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...