Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii "interzise"


Recommended Posts

Buna,

 

>deea2909[/i]

Am aflat de la o prietena despre acest forum si mi s-a parut f interesant! Fireste ca am si eu ceva pe suflet si as vrea sa vorbim despre asta !

 

OK!

 

> Oare o relatie cu un barbat insurat iti poate da viata peste cap ?!

 

Bineinteles! Si nu doar pe-a ta, ci si pe a lui, pe a sotiei lui s.a.m.d.

 

> Eu nu sunt casatorita si pt a-mi incepe viata sexuala am cautat un barbat cu experienta !

 

Uite, eu n-am prea fost atent... sunt multe postari la subiectul tau; asa ca te rog sa nu te superi daca deja ai raspuns la ceea ce te intreb eu acum:

 

Cati ani ai? Cati ani are barbatul cel insurat care ti-a fost profesor de sex?

 

>Soarta a vrut sa fie un barbat super interesant, cu pozitie stralucita, f destept (inevitabil m-am si indragostit de el), dar din pacate insurat!

 

> Pt el am fost insa doar o aventura..Acum totul s-a cam terminat pt ca eu am pus punct din cauza ca voiam mai mult, iar el nu-mi putea oferi !

 

Adica sa inteleg ca tu voiai sa-si lase sotia, si sa se casatoreasca cu tine? Sau am inteles eu gresit?

 

> Oare am gresit ca l-am ales pe el ?

 

Bineinteles ca ai gresit! Tu ai intercat "s-o iei pe scurtatura", sa sari peste niste etape ale vietii, in care tu si iubitul tau (apropiat ca varsta si ca experienta sexuala) sa cresteti impreuna! De ce n-ai ales calea aceasta naturala in care cei doi iubiti cresc impreuna, invata amandoi din experientele vietii? Ce ai cautat tu de fapt?

 

>Nu mi-am pus niciodata in gand sa-l despart de sotia lui...

 

Dar atunci ce intelegi tu prin "voiam mai mult, iar el nu-mi putea oferi !" ?! Ce voiai tu mai mult, si de ce nu putea el sa-ti ofere?

 

>Daca as incerca sa raman prietena cu el, oare ar merge !?

 

Ce intelegi tu prin "prietena cu el"? Adica... cam care sa fie relatia intre voi doi?

 

 

 

Giuliano

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by levantin

laurica jr. ma bucura vehementa ta :)) de produs tipic .dar inainte sa o iei alaturea cu concluziile , paryticularizeaza nu generaliza ca altfel pici in desuet. in meseria mea se spune asa celuilalt: vorbeste despre tine nu despre altii :D


id="quote">id="quote">atunci si tu vorbeste despre tine si nu despre ceilalti...de acord cu Laura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by devylla

bre [alcool] nu vedeti ca va agitai degeaba....Fata asta Deea nu mai da nici un semn de viata.....sau poate e cu sotiorul alteia[:D].iubirea mea [asia]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Esti tare !Pai tie iti vine sa razi, ca esti in Japonia, deci cu al tau nu poate fi [:)]levantin iar ai zis-o din putzul gandirii. In meseria mea se spune : nu mai bate campii. Iulian nu ma pot abtine sa raspund eu la ultima ta intebare (ma rog, parerea mea) : a vrut sa se bage singura in seama. Si tre' sa recunosti ca a reusit. Are dreptate DevyllaSa fiti iubiti ..... chiar si cei care traiti invechit in familii atomiceAndreea, mama lu' TiberiuMicul PrintSpiritele mari discuta idei; oamenii normali discuta fapte; spiritele meschine flecaresc pe seama celorlalti.id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by laurajr

si ce vrei sa spui levantin, ca e rusine sa traiesti intr-o familie normala: sot, sotie, copii ?Ia mai lasa-ma-n pace cu tampeniile astea... unii nu stiu ce sa mai zica ca sa ridice imoralul la rang de mare principiu de viata !!Ai ramane surprins sa vezi in tarile civilizate ce mult pret pun barbatii pe familie, pe timpul de calitate petrecut cu copiii si nevasta !Da' barbatu roman ca de obicei, cu ochii dupa fuste si tzatze si pretentii de emancipare occidentala !De ce nu va emancipati si voi ca occidentalii facand toata treaba din casa fifty-fifty cu nevasta ?Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !Laura si shoricutzu' Otilia


id="quote">id="quote">KORECT! Adeka la ce dreaq mai ma casatoresc, trintesc shi nejte plozi, ca cica cc consolideaza cuplu io nu d-aia i-am trintit, nu-ntzelegetzi greshit:)id="size1">, daca barbatu tot o sa calce pe alaturi, sau mie-o sa mi se puna pata sa-ncerc shi alta dimensiune [;)]?Am citit io o carte cu tema asta, moralitatea shi fidelitatea (scrisa de Osho, ceva cu femeia)shi mi s-a parut o carte dintre cele mai timpite... is de-acord ca notziunile-astea is relative, dar este absolut necesar ca partenerul sa fie pe aceeashi lungime de unda cu mine, sa aiba shi el aceleashi pareri ca ale mele in privintza fidelitatzii in cuplu shi a increderii.N-am intzeles pin la urma cum tre sa fie o femeie ca sa nu-i plece barbatu la altele. Sa fie o sclava sexuala, sau cum? Ca majoritatea d-aia ishi insheala consoartele, din curiozitate, shi p-orma-shi fac tot nevestele vinovate de asta "pai da, draga, cum sa nu ma duc la alta, pai tu shtii ce sex oral mijto ca sa nu zic altfelid="size1">[:I] face Maricica, shi Georgina imi da tot, kiar shi acces la intrarea USB :D, nu ca tine!!" So?Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia turboid="purple">[majoreta]pozne degetzeii In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[red]deea2909[/red,am ezitat pana sa raspund la subiectul postat de tine si asta deoarece nu-mi place sa intervin in "subiecte aprinse",vreau doar sa-ti spun unele lucruri.

Si eu am tot 23 ani sunt la inceput de cariera ca si tine,deoarece vroiai sa vorbesti despre ce te framanta ma ofer sa te ajut asa cum pot.Daca vrei putem vorbi aici sau pe yahoo msn.

Stiu ce inseamna sa fii la inceput de drum si sa-ti doresti sa realizezi ceva,probabil asta ai vrut cautand acel barbat "ideal",dar ai gresit si asta o stii si tu,vroiai doar confirmarea noastra.

Intradevar unele fete te-au zguduit,altele te-au plesnit...si nu cred ca neaparat din rautate ci pentru ca merita sa te trezesti si sa incerci sa-ti realizezi o viata normala,adica sa-ti gasesti un prieten(nu spun de varsta ta...deoarece varsta dupa parerea mea nu conteaza,si sotul meu are 33 ani),sa va cunoasteti si cu timpul sa-ti intemeiezi o familie.Poate-ti par demodata dar asta e mersul firesc al lucrurilor.Nu vreau sa ma gandesc ce se putea intampla daca continuai relatia aceasta...cel mai bine este sa-l dai uitarii si sa-ti gasesti un baiat care sa te respecte nu sa te "folosesca".

Daca te mai pot ajuta cu ceva....cu mare placere.[^]

Am scris doar ce gandesc,fara substrat si fara a face referire la o persoana anume.

 

 

 

 

Roxi si bb Rares 9. april.2002

http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela

www.rastero.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Am scris doar ce gandesc,fara substrat si fara a face referire la o persoana anume.

 

Roxi si bb Rares 9. april.2002

http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela

www.rastero.ro

 

 

merci mult !! apreciez !! la concluzia asta am ajuns si eu ! mai greu..si cu putin ajutor, dar am ajuns !

 

deea2909

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by axia
quote:Originally posted by devylla

bre [alcool] nu vedeti ca va agitai degeaba....Fata asta Deea nu mai da nici un semn de viata.....sau poate e cu sotiorul alteia[:D].iubirea mea [asia]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Esti tare !Pai tie iti vine sa razi, ca esti in Japonia, deci cu al tau nu poate fi [:)]levantin iar ai zis-o din putzul gandirii. In meseria mea se spune : nu mai bate campii. Iulian nu ma pot abtine sa raspund eu la ultima ta intebare (ma rog, parerea mea) : a vrut sa se bage singura in seama. Si tre' sa recunosti ca a reusit. Are dreptate DevyllaSa fiti iubiti ..... chiar si cei care traiti invechit in familii atomiceAndreea, mama lu' TiberiuMicul PrintSpiritele mari discuta idei; oamenii normali discuta fapte; spiritele meschine flecaresc pe seama celorlalti.id="red">
id="quote">id="quote">da de unde ca poate s-a uitat la poze si a si luat un avion[:D] pana aici!Dar m-am linistit ca vad ca a scris si in avion nu poate accesa internetul[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Pazea![bonjovi]iubirea mea [asia]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by devylla
quote:Originally posted by axia
quote:Originally posted by devylla

bre [alcool] nu vedeti ca va agitai degeaba....Fata asta Deea nu mai da nici un semn de viata.....sau poate e cu sotiorul alteia[:D].iubirea mea [asia]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Esti tare !Pai tie iti vine sa razi, ca esti in Japonia, deci cu al tau nu poate fi [:)]levantin iar ai zis-o din putzul gandirii. In meseria mea se spune : nu mai bate campii. Iulian nu ma pot abtine sa raspund eu la ultima ta intebare (ma rog, parerea mea) : a vrut sa se bage singura in seama. Si tre' sa recunosti ca a reusit. Are dreptate DevyllaSa fiti iubiti ..... chiar si cei care traiti invechit in familii atomiceAndreea, mama lu' TiberiuMicul PrintSpiritele mari discuta idei; oamenii normali discuta fapte; spiritele meschine flecaresc pe seama celorlalti.id="red">
id="quote">id="quote">da de unde ca poate s-a uitat la poze si a si luat un avion[:D] pana aici!Dar m-am linistit ca vad ca a scris si in avion nu poate accesa internetul[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Pazea![bonjovi]iubirea mea [asia]bubulinele [vampa] [hippi]'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'Sabina
id="quote">id="quote">la economy nu dar la business da.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...