Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii "interzise"


Recommended Posts

quote:Originally posted by mircea42

daca nenea cu pricina calca pe alaturi, asta se datoreaza si unei neveste care nu stie sa se faca suficient de atragatoare pentru ca el sa nu se uite peste gard...mircea42


id="quote">id="quote">Bullshit, nu este adevarat! Dovada: unele dintre cele mai frumoase, atragatoare si aranjate femei din lume, actrite la Hollywood sunt sistematic inselate de parteneri.Cred mai degraba ca au barbatii o problema cu monogamia si cand principiile morale nu au prea mare importanta pentru ei dau curs instinctelor. Familia nucleara inca mai exista si este foarte bine pentru familiile care reusesc sa reziste o viata si mai ales pentru copiii care cresc in astfel de familii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by ruxij
quote:Originally posted by mircea42

daca nenea cu pricina calca pe alaturi, asta se datoreaza si unei neveste care nu stie sa se faca suficient de atragatoare pentru ca el sa nu se uite peste gard...mircea42


id="quote">id="quote">Bullshit, nu este adevarat! Dovada: unele dintre cele mai frumoase, atragatoare si aranjate femei din lume, actrite la Hollywood sunt sistematic inselate de parteneri.Cred mai degraba ca au barbatii o problema cu monogamia si cand principiile morale nu au prea mare importanta pentru ei dau curs instinctelor. Familia nucleara inca mai exista si este foarte bine pentru familiile care reusesc sa reziste o viata si mai ales pentru copiii care cresc in astfel de familii.
id="quote">id="quote">Da, pai nu-i suficient sa fii aranjata, frumoasa, atragatoare si sa ai bani [:D]Las ca si ele inseala la fel [}:)] asa ca, ce mi-e geam ce mi-e fereastra [:-)))]If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="blue">[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu zic ca nici nu mai are rost sa investim intr-o relatie, sa ne casatorim, sa iubim ca doar na, pana la urma toti inseala, nu? [:-)))]

De ce sa mai risti sa nu-i placa sotului ca ti-ai luat pantofi noi si sa divorteze? Mai bine eram asexuati [dual]

 

 

If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="blue">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by papadie
quote:Originally posted by ruxij

La noi nu mai merge treaba, mai avem si alte preocupari in afara de tinerea individului in pat.


id="quote">id="quote">tinerea la masa*[:-)))]*masa= masä, dejun, cina, haleala, ospatz; nu mäsa![:D]id="size1">Cum arata mama mea?De la inima la inima
id="quote">id="quote">Asa, asa [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...