Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii "interzise"


Recommended Posts

Incearca sa-ti gasesti un barbat liber (cu siguranta sunt o gramada) care poate avea si exprienta si multe alte calitati. Trebuie mai intai sa vrei sa-l uiti pe cel dintai ca sa poti merge mai departe.

 

De ce ti-ai complica viata acum cand esti tanara si ai de unde alege. E pacat sa te legi de ceva ce numai bine nu o sa-ti aduca. E adevarat ca atunci cand iubesti uiti de tot si de toate dar in primul rand trebuie sa vreiid="red">sa-l uiti. Lucreaza la partea imaginara. Conteaza enorm. Si, in timp, vei reusi sa te dezlegi total de trecut.

Succes, ai toata viata inainte. Nu te impiedica de trecut.

 

pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns

1. Sunt si barbati neinsurati care au experienta.

2. Ti-ai asumat aceasta responsabilitate pentru ca asa ai vrut, nu pentru ca "soarta" ti-a oferit asta si da, eu cred ca ai gresit.

3. Ca sa eviti alte probleme in continuare, parerea mea este ca ar fi bine sa te departezi de el de tot si sa lasi deoparte incercarile de amicitie ca se va ajunge tot de unde ati plecat.

 

"If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years."id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de acord cu ce au scris fetele...sunt si barbati neinsurati care au experienta pe de alta parte bine ca a avut "experienta" ca altfel [fuga]o luai la fuga.

In rest, uita-l si vezi-ti de viata ta. Noroc.

 

"Le mariage est un merveilleuse institution

mais qui diable voudrait vivre dans un institution...."

http://http://dreamaway1.myphotoalbum.com/albums.php

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma pot abtine sa nu spun si io ceva...

In fine...in primul rand e de condamnat el ca a vurt sa ajute o tanara "nevinovata" sa isi inceapa "cum trebuie" viata sexuala...

In al 2-lea rand poate sotia ca nu a stiut cum sa il tina pe el "in patul ei"...

 

Iar acum...

Ce fel de femeie trebuie sa fii ca sa te incurci cu un barbat insurat???

Si cum poti sa cauti un barbat cu experienta ca sa iti incepi viata sexuala??? Nu trebuie sa il iubesti mai intai si apoi sa vrei sa faci dragoste???

Si cred ca tu te-ai indragostit mai mult de pozitia stralucita iar ca e f destept reiese din faptul ca nu a vrut sa iti ofere mai mult...

Ai vrut sa fii o "aventura"...si asta ai devenit!!!

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David (best of...), tati si mami id="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

A venit toamna!!!id="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' barbati liberi nu ai gasit? nu sunt de acord cuce ai facut, nu te-ai gandit ca poate sotia il iubeste si, daca ar fi aflat, ai fi putut destrama o casatorie? eu nu as face niciodata asa ceva si, daca sotul meu ar calca stramb, nu ar exista cale de intoarcere. oare chiar merita sa destrami o casnicie doar pentru un simplu [xinpat]?

poate ca sunt rea, dar eu asa gandesc.

 

 

cherry

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Intelectual eram pe aceeasi lungime de unda si... imi placea ca-mi dadea sfaturi f bune ! Daca as incerca sa raman prietena cu el, oare ar merge !?

 

deea2909


id="quote">id="quote">

 

 

No, intelectual nu cred ca erati pe aceeasi lungime de unda, ca daca ati fii fost, iti gaseai tu unu cu bani si "masina" si neinsurat si care nu te-ar fii lasat vb aceea si ... si ....bip.

Plin de troli pe aici in ultima vreme domne...tzutzutzutzu[hot]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stati mai fetelor putin,nu sariti asa pe fata!

Hai sa ne gandim putin,daca deabia si-a inceput viata sexuala inseamna ca nu e prea mare,si nici nu are experienta.E tanara,a grsit,si-a recunoscut greseala fata de noi si ne cere un sfat,nu sa aruncam cu pietre in ea,fiti un pic mai intelegatoare.A fost primul ei barbat,i-a luat mintiile si nu s-a mai gandit ca destrama o casnicie ca poate sotia lui sufera.

 

 

 

 

iubirea mea [asia]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by slakje
quote:Intelectual eram pe aceeasi lungime de unda si... imi placea ca-mi dadea sfaturi f bune ! Daca as incerca sa raman prietena cu el, oare ar merge !?deea2909
id="quote">id="quote">No, intelectual nu cred ca erati pe aceeasi lungime de unda, ca daca ati fii fost, iti gaseai tu unu cu bani si "masina" si neinsurat si care nu te-ar fii lasat vb aceea si ... si ....bip.Plin de troli pe aici in ultima vreme domne...tzutzutzutzu[hot]
id="quote">id="quote">[pk][:D]Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, nu va mai obositi sa ii raspundeti... consider ca nu se merita efortul... cine se incurca cu un barbat insurat e demna de mila si compasiune... atata a putut si nimci mai mult, urasc aceste "destramatoare de casnicii!!!"

 

[*]Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001 [*] http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072

paginuta personala:

http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by danielac

urasc aceste "destramatoare de casnicii!!!"


id="quote">id="quote">

 

Eu nu vreau sa ma cert cu nimeni si nici sa jignesc vreo forumista. Dar vreau sa spun ceva.

 

In primul rand fata asta nu a destramat nici o casnicie, si nici nu a avut de gand. Daca asta urmarea, se ducea direct la sotia personajului si ii povestea tot ce era de povestit. Sau facea in asa fel incat acea femeie sa afle.

 

In al doilea rand, deea2909 a venit aici ca sa`si spuna of`ul si voi ati sarit ca hienele la gatul ei. Va simtiti lezate in demnitatea voastra de femei maritate, ca vin astea "neinitiate" si va fura barbatii. De parca deea l`ar fi hipnotizat pe ala si l`ar fi facut sa alerge dupa ea. Ganditi`va ca daca omul ala chiar ar fi avut caracter, si`ar fi respectat casnicia si nu s`ar fi incurcat cu alta femeie. Nu zic ca`s de acord cu ceea ce a facut deea dar si individul putea din start sa zica NU si sa`si tina pantalonii pe el. Si daca tipul a avut aventura asta cu deea, va asigur ca nu e singura de pe lista lui de "obligatii extraconjugale".

 

Mai usor cu acuzele, asadar!

 

 

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was id="red">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...