Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii "interzise"


Recommended Posts

quote:Originally posted by Ramonika

vai vai, saracu, cum l-a corupt fatuca... [xx(]


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz [pis] Bubulina [pis] Maritza [pis]
id="quote">id="quote">Pai daca i-a fluturat "inocenta" pe la nas...saracu!!!! Era prea inteligent sa refuze!!!! Si nici pozitia stralucita nu il lasa!!!De ce oare toti barbatii cu experienta, super interesanti, cu pozitii stralucite, f destepti sunt, din pacate insurati????Mai maritatelor, nevestelor, mamelor...mai lasati si la virgine cate unii, ca uite ce drame au saracele!!!!Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">David (best of...), tati si mami id="size3">id="red">id="Book Antiqua">A venit toamna!!!id="size3">id="red">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

"il compatimiti numai pe saracul barbat"eu zic ca trebuie compatimit....te sfatuiesc ramonika sa ti-l imaginezi pe saracul om plin de singe.


id="quote">id="quote">[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]esti total![:D]If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was id="red">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Dragilor ati cam sarit calul...sau ma rog poate toata herghelia , discutia mi se pare ca a luat-o pe alta panta .Iara judecati pe cineva ?? Nu ii dau dreptate, nu ii dau in cap dar e o situatie care cere o solutie si ca de obicei facem orice numai ce se cere nu !!!!

Ma distreaza deja persoanele feminine sau masculine care sustin sus si tare ca " nu exista sa ai o rel extra "- sunt f curioasa daca ar pune pariu cu mine ca nu vor avea o rel extra niciodata...in toata viata lor.Nu cred ca exista casnicie (lunga de vreo 30- 50 ani) in care unul sa nu fi incercat macar sa vada cum e cu altcineva... chiar si numai de curiozitate......nu cred !!!!Multi(multe) o sa-mi spuneti ca nu am dreptate dar sunt sigura ca am !

Deea din cate imi dau si eu seama nu esti prea in varsta...si am vazut ca ai fost intrebata deja ...cred ca nu ai mai mult de 20 ... oricum faptul e consumat dar incearca sa poti pastra distanta, ochii care nu se vad se uita... chiar daca e greu si plangi seara; trebuie sa ai vointa spre binele tau.

 

adriana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adriana2005

Nu ii dau dreptate, nu ii dau in cap dar e o situatie care cere o solutie si ca de obicei facem orice numai ce se cere nu !!!!


id="quote">id="quote">

 

Oare nu e evidenta solutia?

Daca se gandea mai bine, ajungea la aceeasi concluzie si singura.

Da` ne`a aruncat noua pastila si ne`a lasat sa ne certam k chiorii... [:p]

 

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was id="red">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deeaid="red"> eu zic ca n-ai gasit locul potrivit sa postezi intrebarea.

majoritatea membrilor DC sunt mamici si sotii, asa ca era clar de la inceput ca o sa te judece.

 

In ce ma priveste nu sunt de acord cu a judeca la genul "sa le ia naiba pe destramatoarele de casnicii!"

Cel care a inselat e sotul, iar nu amanta, care nu avea nici o datorie de fidelitate fata de nimeni!

Si poate a gresit si sotia care n-a stiut sa-l tina! Parerea mea ...

 

Revenind la deea, si sfatul meu e sa-l uiti. Nu o sa-si lase nevasta, chiar daca alearga dupa altele.

Asa ca fuga sa gasesti altul, de preferinta liber!

 

 

 

Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

 

poze noi

 

POVESTEA BEBELINEI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adriana2005

Dragilor ati cam sarit calul...sau ma rog poate toata herghelia , discutia mi se pare ca a luat-o pe alta panta .Iara judecati pe cineva ?? Nu ii dau dreptate, nu ii dau in cap dar e o situatie care cere o solutie si ca de obicei facem orice numai ce se cere nu !!!!Ma distreaza deja persoanele feminine sau masculine care sustin sus si tare ca " nu exista sa ai o rel extra "- sunt f curioasa daca ar pune pariu cu mine ca nu vor avea o rel extra niciodata...in toata viata lor.Nu cred ca exista casnicie (lunga de vreo 30- 50 ani) in care unul sa nu fi incercat macar sa vada cum e cu altcineva... chiar si numai de curiozitate......nu cred !!!!Multi(multe) o sa-mi spuneti ca nu am dreptate dar sunt sigura ca am !Deea din cate imi dau si eu seama nu esti prea in varsta...si am vazut ca ai fost intrebata deja ...cred ca nu ai mai mult de 20 ... oricum faptul e consumat dar incearca sa poti pastra distanta, ochii care nu se vad se uita... chiar daca e greu si plangi seara; trebuie sa ai vointa spre binele tau. adriana


id="quote">id="quote">Merci Adriana! Din pacate nu am timp la dispozitie acum sa raspund la "tot" ceea ce s-a scris de catre ceilalti ! Va zic rapid ca am 23 ani !deea2909
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa raspund si eu la subiectul acesta, dar mi-a luat-o Naty inainte ... asa ca subscriu !! Amici ? Exclusa aceasta posibilitate !

Am avut si eu o prietena care avea o relatie cu un barbat insurat, cu copii si toate cele si ma asigura mereu ca nu isi doreste mai mult, ca nu vrea sa il desparta de nevasta, bla-bla-bla si pina la urma se dadea cu capul de pereti ca el este mai mereu cu sotia si nu cu ea, si ca il doreste alaturi tot timpul ...

 

 

Alice si[copil] Andrei Florin (12.08.2004)

 

http://community.webshots.com/user/alice20041

http://community.webshots.com/user/maarcesa100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...