Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii "interzise"


Recommended Posts

quote:Originally posted by danielac
Originally posted by Alecsia
Originally posted by danielac

fetelor, nu va mai obositi sa ii raspundeti... consider ca nu se merita efortul... cine se incurca cu un barbat insurat e demna de mila si compasiune... atata a putut si nimci mai mult, urasc aceste "destramatoare de casnicii!!!" nu e vorba de mine, sotul meu, incredere sau ceva de genul asta si nici nu am sarit la gatul nimanui...din pacate traiesc a doua oara, aceasi drama a nasilor mei, care sunt despartiti de o cu.va... intelegi? primii mei nasi (de cununie civila) s-a despartit din cauza unei asemnea x si aveau si un copil care intra in clasa I... acum a doua pereche de nasi pateste la fel, se pare din cauza altei x... ce mai vrei sa iti spun???


id="quote">id="quote">Ba eu cred ca e din cauza ca nasii cu pricina, in loc sa-si vada de familie si copilul de clasa I, s-au "aplecat" la "X". La cate " cauze X" misuna pe strada, ar trebui ca barbatii insurati sa nu mai iasa din casa, sa nu-i zapaceasca tentatia...V.veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by liris
quote:Pe el probabil l-a atras frumusetea si tineretea mea – el are 33 ani) ! Ce sa zic...
id="quote">id="quote">io cred ca si modestia.***********************ooooo....aceste cuvinte ne doare!grumpy
id="quote">id="quote">si bineinteles faptul ca el la 33 de ani este mos si nu mai are de unde alege, desi piata romaneasca este plina de asemenea "oferte"!!!![:-)))] bine ca exista si trolli pe lumea asta...fara voi ar fi plictisitor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.planetamoldova.net/origini.php

 

Draga Redactie...

 

[:D]

 

Deea, te-ai incurcat cu un cretin. Spoiala lui de cultura si faptul ca e un tip "umblat" sunt, asa cum ai constatat si singura, doar aparente.

Nu cred ca esti o destramatoare de casnicii (desi specia asta exista, din cate vad), ci o victima, sa ma ierti, un pic fraiera, a unui "telectual" cu pantalonii prea largi.

Data viitoare, invata sa cauti esenta. [flo]

 

Raluca, Emi bebelusa si bb2 din burtica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai rele sunteti de ce o [sm] pe fata? amandoi impart "vina". nu aveti de unde sti din ce fel de familie provine individul (poate era deja destramata cand a aparut ea in poza). si doi la mana, din cate spune ea, eu deduc ca si-a gasit o noua "bucatica" de aburit asa ca probabil ea e doar una dintr-un luuuuung sir de amante/aventuri [si-eu]

nu sunt pro-inselat, doamne-fereste, ca daca al meu ar face asa ceva .... [neand] [b)] [poc]. si nu cred ca nevasta poarta mare vina, sunt unii barbati carora asa le e felul, ma sucuzati de expresie c..vari, le sar ochii din orbite dupa fiecare fusta.

asa ca draga deea, gaseste-ti unul mai de treaba si preferabil single, pentru ca intr-adevar, gandeste-te si tu prin ce poate trece o nevasta careia ii "fura" alta sotul, fie ca el vrea sau nu(adica vrea mai putin, dar nu deloc :) ) sa fie furat. cine stie cata energie negativa arunca asupra ta :) bad ju-ju cum am auzit intr-un film

 

iar pentru danielac eu cred ca nasii tai nu ar fi "furati" o x sau de o y, daca ar fi fericiti in relatia lor de cuplu, sau macar cinstiti si cu un respect fata de sotia lor. la urma urmei cred ca e o chestiune de morala a fiecarei persoane (sau educatie, sau auto-educatie, whatever) Oricum esti prea dura. vina zace in minim 2 parti pentru orice problema de cuplu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor de ce va incapatanati?

Voi nu "precepeti" ca fara ajutorul nepretuit al Leanei n-o sa ajungeti in vecii vecilor la o solutie?!!!

De altfel, ar fi o jignire la adresa ei sa gasiti singure rezolvarea!

 

Asa ca faceti bine si puneti mana pe telefoane!

Trimiteti S.O.S-uri, sunati la autoritati/politie/spitale (la alea de boli venerice cred ca nu e cazu' sa sunati:))etc.

Intr-un cuvant: alarmati-va!!!

Ileana a disparut!

Si... pentru "binele" mers al forumului trebe "musai" s-o gasim cat mai repede!

Ca altfel se duce totul pe rapa, vedeti si voi de altfel...:)

 

 

Mirelus invartecus fara [bb]-n pantecus

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am distrat cand ti-am citit postul de mai sus, dar acum chiar cred ca exagerezi! E adevarat ca Ileana este foarte categorica, dar in esenta are dreptate si daca ar avea multe principii solide cum are ea, poate nu s-ar mai intampla fel si fel de povesti.

 

 

Delia

 

"Ceea ce suntem contribuie mai mult la fericirea noastra decat ceea ce avem." Schopenhauer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...