Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatii "interzise"


Recommended Posts

Daca tot s-a ajuns pe aratura iaca vin si io cu tractoru' [sofer]

....la arat ...evident [:D]

 

O vreti pe Ileana, va era dor de niste epitete "dulci"? cine sa va mai inteleaga, fetelor.

Nici eu nu neg ca principiile ei nu sunt sanatoase, dar cand le spune da cu paru'n'cap nu alta, ca aista de icea...[neand]

 

[zid] Loma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fata babei, nu fii suparata, asta e viata, ai procedat ff bine ca te-ai culcat cu un barbat insurat ( doar avea experienta, nu ? )[bang]

 

Sa nu dea Domnu la fel sa-ti faca si tie barbatu-tu...sa le ajute cu binevointa pe fatucile nestiutoare asa cum erai tu draga...

 

Si btw, cum ramane cu libertatea individului, cum adik, sotia lui nu a stiut sa-l tina legat de patul conjugal ? Daca el nu si-a respectat familia , oricum lantul s-a dovedit a fi prea lung...

 

Si oricum, asta e subect aruncat la plesneala, ma enervez ca l-am citit si am mai si raspuns la asa prostie [mariaj] !

 

Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !

Laura si shoricutzu' Otilia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata draga, tu esti f. tinara si la urma urmei nu vad ca ai facut nimic rau. Esti necasatorita, ai avut o aventura si cu asta basta. Nu ai vrut sa-i strici casnicia si probabil ca lui nu-i pasa de tine decit ca de un pisoias... Da, cred ca puteti fi prieteni dar incearca asta niste ani mai tirziu cind si tu vei fi intr-o rel. stabila si te vei maturiza un pic. Altminteri s-ar putea sa te amagesti si sa te indragostesti de el si asta nu e bine deloc... Considera deci incidentul incheiat si move on.

 

pozele mele :http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga Dea,

EU iti zic asa:e bine ca ai avut si experieta asta cu un barbat insurat,te-as sfatui sa nu mai ai relatii cu barbati insurati,acum pastreaza o amintire frumoasa,capul sus si mergi mai departe,daca faci parte dintr-o categorie sociala mai inalta cred ca o sa gasesti pe cineva care sa te multumeasca.Multa bafta[biz]

 

 

 

iubirea mea [asia]

bubulinele [vampa] [hippi]

'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VA e dor de Ileana moralista?

Sunt multe fete care gindesc ca ea si tot atit de multe feluri de a spune "ai gresit".Acum fiti si voi mai blinde in exprimare ca nu aveti nimic de pierdut.

Sunt sigura ca multe dintre voi aveti probleme acasa, dar decit sa le rezolvati pe ale voastre dati cu "pietre "in altii.Daca gresesc ,imi retrag cuvintele.[flo]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele fetele,

cred ca v-ati ambalat( unele dintre Dvs.).Sunt nevasta de ceva vreme ( adica ''fro''cinspe ani) si trebuie sa recunosc un fapt: atata vreme cat relatia dintre parteneri nu merge asa cum trebuie, fiecare isi cauta un debuseu. Poate Deea a fost debuseu, asta nu inseamna ca automat este o distrugatoare de casnicii; cred ca este doar naiva, crezand ca un barbat de tipul celui pe care l-a ales ea( sau poate ca a fost aleasa?)vrea mai mult decat un couchaj( vorba francezului! na, ca sunt si eu ''telectuala''!). Fata draga, deea, vezi de drumul tau si lasa relatiile tip '' sirop de trandafiri'', adica: sa fim prieteni, il iubesc etc. Incearca sa gandesti la rece, o sa ti se para si tie ridicola povestea cu'' prietenia de dupa'', zau asa!

 

madalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si nu ma pot abtine de la a ma intreba retoric (ca ma bag ca musca la "telectuale" - Mada [floare3]) cu oi fi depasit momentul dezvirginarii fara "sprijinul" si "sfaturile" unui barbat insurat.

Deea, soarta ne-o mai facem si singuri.

Si daca tot ziceti de Ileana, eu cred ca macar la varsta Deeei ar trebui sa aiba toate fetele principiile Ilenei, ca mai lasi din pret cu varsta si devii mai conciliant asta e basca.

 

 

Andreea, mama lu' Tiberiu

Micul Print

Spiritele mari discuta idei; oamenii normali discuta fapte;

spiritele meschine flecaresc pe seama celorlalti.id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

deea , conform normelor in vigoare emise ritos de vajnice aparatoare ale moralei crestine trebuie sa-ti faci "mea culpa", sa dai 1000 de ture in jurul bisericii si la sfarsit inchei prin scuze publice si ardere pe rug in piata mare

Evul Mediu se intoarce cu repeziciune si spita " destramatoarelor " de casnicii trebuie starpita [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

ce este frumos este ca nici una din moralistele de ziua a saptea nu se intreaba de ce le pleaca barbatii de acasa si au impresia ca semnarea unei amarate de hartii da drept de proprietate (valabil si pentru "crestinii" care isi snopesc nevestele )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by levantin

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]deea , conform normelor in vigoare emise ritos de vajnice aparatoare ale moralei crestine trebuie sa-ti faci "mea culpa", sa dai 1000 de ture in jurul bisericii si la sfarsit inchei prin scuze publice si ardere pe rug in piata mare Evul Mediu se intoarce cu repeziciune si spita " destramatoarelor " de casnicii trebuie starpita [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]ce este frumos este ca nici una din moralistele de ziua a saptea nu se intreaba de ce le pleaca barbatii de acasa si au impresia ca semnarea unei amarate de hartii da drept de proprietate (valabil si pentru "crestinii" care isi snopesc nevestele )


id="quote">id="quote">Ia zi tu draga de ce pleaca barbatii de acasa? Sa stiu, sa fiu pregatita, ca p-asta cu pitipoancele o stiam. Mie tanara noastra co-forumista nu mi se pare o distrugatoare de casnicii (sincer nu cred in notiunea asta) ci doar extrem de puerila.Andreea, mama lu' TiberiuMicul PrintSpiritele mari discuta idei; oamenii normali discuta fapte; spiritele meschine flecaresc pe seama celorlalti.id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca deea stie ce are de facut,levantin, la varsta ei cred ca are oaresce principii! O hartie schimba sau nu o relatie si, culmea, nu femeile sunt cele care cred ca un certificat de casatorie=certificat de proprietate.Repet, am convingerea ca un barbat( sau o femeie) pleaca de langa partener nu pentru ca a descoperit brusc orgasmul, ci pentru ca in relatia celor doi sunt multe lucruri care nu merg, ceea ce creeaza frustrare, instrainare, indiferenta. Eu cred ca in cazul in care se discuta de relatii extraconjugale( din punctul de vedere al partenerului deei), atat ''extraconjugalul'', cat si partenerul lui de viata sunt vinovati! [pace]Cel aflat in situatia deei fie culege cioburi de relatie, fie devine tapul ispasitor pentru neimplinirile ''extraconjugalului'', Asa ca este bine ca in viata sa ai grija cum iti asterni, daca vrei sa ai un somn acceptabil( linistit deja ar fi prea mult, iar in viata toti am gresit la un moment dat).

 

madalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...