Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Op. de varice....in sfarsit, am facut-o!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 129
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
Buna!Imi pare rau ca te dezamagesc...si eu am facut in 2009 operatie prin roadio-frecventa la dr.Toni si in ziua de azi nu se cunoaste ca am avut vreodata vreo interventie,varicele sunt la fel.M-a mai chemat in vara lui 2010 sa mi le injecteze,le-a injectat si degeaba.Am 33 de ani,nu sunt niste varice f.grave si f.multe dar cate sunt....inca mai sunt din nefericire.Si eu ma entuziasmasem ca voi renunta la fuste lungi,la pantaloni...degeaba.Mult noroc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

La dl dr. Feodor mi-am rezolvat si eu problema cu varicele aparute dupa nastere. Am facut doar 4 sedinte de scleroterapie si problema a fost rezolvata.

Este o persoana minunata si il recomand cu caldura. Injectiile nu dor deloc, mie imi este foarte teama de injectii dar am reusit sa revin la dansul de fiecare data. Acum port ciorapi de compresie (sunt atat de fini incat nici nu iti dai seama ca sunt medicinali [olala]).

Pe dl dr il mai puteti gasi si in dorobanti la Vascul Arte, are programari acolo doar dupa-amiaza. Convenabil pentru mamicile care nu au cu cine lasa bebelul [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
buna. as vrea si eu sa stiu cat a costat operatia de varic la clinica din str w. la dnul dr toni feodor. as vrea sa o duc pe mama mea ca are grave probleme cu varicele. daca se poate si ceva informatii... cum ati ajuns acolo? cum a fost? trebuie trimitere de la med de fam... programare.... multumesc mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...