Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lipsa dorintei


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Incercati s-o faceti cat mai spontan. Elibereaza-ti mintea de orice, si gandeste-te ........de fapt nu gandi. Lasa-te luata de val. Incearca sa "gusti" din plin mangaierile, saruturile. Incearca sa-i explorezi tot corpul, incearca sa-ti dai seama ce-ti facea placere cel mai mult inainte: sarutul pe buze, pe sani, pe lobul urechii? Incearca sa intelegi ce te deranjeaza ......ce te blocheaza.......problema aceasta am avut-o si eu la un moment dat. Si a tinut cativa ani. Dar pe urma, am alungat orice gand din minte si am inceput sa simt cu adevarat orice sarut, orice mangaiere. Pe urma........vine totul de la sine. In primul rand trebuie sa elimini orice gand din minte, si sa te lasi in voia momentului... Oricum, nu te mai gandi mult ca nu-ti place. Cu cat te gandesti mai mult , cu atat te blochezi mai mult. Bafta si multa iubire!![pup]

 

"Dragostea este un lucru simplu si profund. Este un fapt de viata, nu o iluzie."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa ai dreptate Mirelaid="red">, ne dorim un bb tare mult si nici nu mai stiu parca o facem mai mult din dorinta de a avea bb decat din placere

Ce idei ai, [olala] Guestus, cea cu asistent medical sau cu judecator sigur nu tine

 

Daca poti sa-ti imaginezi victoria, poti si sa invingi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by martha78

S-ar putea sa ai dreptate Mirelaid="red">, ne dorim un bb tare mult si nici nu mai stiu parca o facem mai mult din dorinta de a avea bb decat din placereCe idei ai, [olala] Guestus, cea cu asistent medical sau cu judecator sigur nu tineDaca poti sa-ti imaginezi victoria, poti si sa invingi.


id="quote">id="quote">stiu povestea iubita...ajungi sa o faci mecanic. asta e un drum lung...foarte lung...grija mare sa nu stricati ceva intre voi![flo] MirelaVpupicei pe burticeiRacusoripozici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu sexu'la comanda mi s-a intamplat o singura data dupa o monitorizare cand mi-a zis doctoru sa ma duc acasa sa prestez. Mi-am pregatit sotu cu un sms si seara ne-am intalnit in dormitor, ca niste neinitiati, incercand sa ne facem curaj. Evident ca totul a fost un fiasco pentru ca ne apuca rasu pe amandoi, eu radeam el ma ameninta ca nu o sa i se scoale, si tot asa. Clar nu stiu ce o sa facem daca asta ne va fi soarta dupa laparoscopie.

Asa ca incearca sa nu te mai gandesti ca vrei un copil. Fa-o ca si cum ar fi in prima zi cand s-a intamplat intre voi. Altfel.. nu ai nici o sansa si oricate sfaturi ti s-ar da pe aici clar nu te vad bine. E usor sa spui pune mana pe bici, sau fa-o pe masa din bucatarie. Ai nevoie de spontaneitate si nu de planuri. Daca iti vine, iti vine, daca nu.. poti sa faci cate planuri vrei si tot nu va fi multumitor.

Eu zic sa nu te mai gandesti si eu zic ca daca nu tzi se ofera ceea ce iti doresti.. ar trebui sa-ti iei singura. Cere!! ca de aia ai gura si esti femeie. Sus pe el si pune-l sa execute tot ceea ce iti trece prin minte!!

HAi curaj!

 

cami

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...